NALÉHAVÁ PROSBA MARIÁNSKÉHO SPOLEČENSTVÍ


https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/26/marianske-spolecenstvi-pokracuje-v-praci-jak-jsme-daleko-se-hned-dozvite-pravidelna-rekapitulace-sbirka-trva-dekujeme/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/07/sopotnice-v-ohrozeni/

 

 

Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé

 

do zítřka, do soboty 31.12., musíme dát dohromady celkem 215 000 korun – jinak přijdeme o jednoho z nás (!), kardinálního člena Mariánského společenství a o Mariánské společenství.

Nedáme-li nejdéle do pondělí 2.1. 2017 včetně částku 215 000, VCUCNOU HO SATANISTI. (Už si brousí zuby. Podle jejich reakcí a příprav to žel vypadá zase na jejich pokus udělat z něho dokonce Antikrista – jako se už pokusili právě před rokem! Posednout ho antikristovým démonem. Aby, až se Antikrist zveřejní, přišel v jeho těle, i s jeho duší! Která však miluje Pána Ježíše Krista! Tragédie…)

S ním by de facto padlo i Mariánské společenství. Satanisti by v takovém případě, nepodařilo-li by se nám dát dohromady celou částku 215 000, začali nás válcovat o všechno, co jsme milostí Boží, vedením Panny Marie, pro misi posledních časů pořídili. Začali by hned v úterý příštího týdne sopotnickým domem, domem komunity Mariánského společenstí, jeho sídlem, srdcem našeho společenství, který v tom případě v útery, 3.1., by propadl v dražbě (!) a postupně, a velmi rychle…dále všemi dalšími útulky a auty autoflotily, které by jim,  dominovým efektem, popadaly do jejich spárů.

 

Dáváme ty peníze dohromady, aktuálně máme k tomuto účelu vybráno 105 000 korun.

 

Prosím, pomohli byste nám, podle Vašich možností?

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat Vaši pomoc, již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkuji moc Vám všem takovým!

 

Prosím, modlete se za nás

 

Pán Ježíš Vás a Vaše rodiny mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

v Kristu Petra Bostlová, Magda, Juraj, Honzík, Věruška a Ivánek, Vaše Mariánské společenství

 

 

SVATÁ RODINO, ORODUJ ZA NÁS!

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS!

pannamariabudejovicka

Reklamy