Nenutím nikoho, aby věřil


Zřejmě stejný dotazující ve svých dotazech pokračuje…

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/28/vy-se-ptate-my-odpovidame-odpoved-na-dotazy-ctenare/

Váš dotaz: Proč nezveřejňujete stav financí? Slibovala jste, že budete každý měsíc zveřejňovat stav financí a naposledy jsou tam nějakých 200 Kč. Ale předpokládám, že lidé vám stále něco dávají a posílají, ale zveřejněno není NIC. (pokud člověk neplní sliby, nikdo mu nevěří)
Ztrácíte nejen tímto kredit – co se zprávami, které jsou 100% lživé – viz že alexandrovci žijí? Celý svět sleduje, jak potápěči loví trosky letadla, mrtvé, ale vy zveřejníte, že žijí. Víte, že je to trestné, šířit naprosté lži? Přibývá lidí, kteří jsou přesvědčeni, že tzv. informace ze zednářsko-satan. oběžníku, které jsou účelově vytvářeny, vy zase účelově používáte jako podporu pro své společenství. 90% vašich příspěvků spíš lidi odrazuje, buď by měl příspěvky psát někdo jiný, nebo je někomu logicky uvažujícímu dejte zkontrolovat. Jinak vaše blogerská činnost je pro společenství stále víc mínusem a ne přínosem.

 

Vážený pane…

proč se neustále ptáte anonymně? Rubrika „položit dotaz“ také skýtá možnost nechat na sebe e-mail. Toto nepůsobí zrovna, že byste myslel své dotazy vážně.

Kdybyste byl součástí našeho společenství, sám na své kůži byste si zkusil ty nepopsatelné tlaky, které den co den prožíváme od satanistů. Každé jejich vyslídění, kolik peněz na naši činnost máme k dispozici, také znamená neustálé riziko, jak je nám účelově z kapsy zase vymést. Pokusy, abychom auty havarovali, jsou na denním pořádku, a ne každý je neúspěšný, jak jistě víte z mých blogů. Zrovna tak jejich rozbíjení našich aut.

Od roku 2009, kdy veřejně píšu o tom, co se kolem nás děje, píšu navzdory, ať se to někomu líbí či nelíbí či hodí či nehodí. Bez ohledu na dopady. Také nyní na naše společenství. Mé blogy čtete, pak jste si mohl také přečíst, na druhý den po této tragické zprávě, že Alexandrovci dnes žel už nežijí, stejně jako George Michal: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/26/boj-o-moc-v-zednosatanisticke-obedienci/ Místo jejich skonu bylo žel identické.  Ano, realita je to strašná, ale že o ní budeme mlčet, na tom nic nezměníme, právě naopak, zakonzervujeme stávající. Nedovedete si představit těch nabídek ze stran satanistů, abych své blogy přestala psát, za tu dobu. Mohu Vás ubezpečit, že přistoupit na jejich „nabídky“, dnes jako společenství nepotřebujeme psát prosby o finanční pomoc na naši činnost. Pak by taky ale žádné Mariánské společenství neexistovalo. Byla bych stejná jako oni.

Kdo se stále zdráhá uvěřit, co píši, že je pravda a holá, strašná realita kolem nás, která se děje každým dnem, každou minutou, na celém světě (!), pozná každý takový, že je tomu tak. To, až satanisti vylezou ze svých úkrytů a co nyní dělají tajně, často v podzemí a ve tmě, budou dělat veřejně, všem na očích. Pak zapláčete. Protože to bude už pozdě cokoli na tom změnit.

Petra Bostlová

 

Reklamy