PRO PANA PREZIDENTA V.V.PUTINA: ALEXANDROVCI STÁLE ŽIJÍ, NEHAVAROVALI! ÚNOS JEJICH LETADLA MAJÍ NA SVĚDOMÍ ČEŠTÍ ZEDNOSATANISTI, LETADLO MÁ PŘISTÁT NA LETIŠTI V ÚSTÍ NAD LABEM, CHTĚJÍ JE DNES OBĚTOVAT NA ČERNÉ SATANISTICKÉ MŠI!


PRO PANA PREZIDENTA V.V.PUTINA: ALEXANDROVCI STÁLE ŽIJÍ, NEHAVAROVALI! ÚNOS JEJICH LETADLA MAJÍ NA SVĚDOMÍ ČEŠTÍ ZEDNOSATANISTI, LETADLO MÁ PŘISTÁT NA LETIŠTI V ÚSTÍ NAD LABEM, CHTĚJÍ JE DNES OBĚTOVAT NA ČERNÉ SATANISTICKÉ MŠI!

Je to akce nového vedení  českých zednosatanistů, pod faktickým vedením šamana a satanisty Petra Chobota!: http://petr-chobot.eu/cs/

Trosky letadla udajně nalezené v Černém moři je blamáž, je to pokus odvést pozornost.

 

MODLEME SE ZA ZÁCHRANU ALEXANDROVCŮ A ČLENŮ POSÁDKY!

 

PANE PREZIDENTE PUTINE, PROSÍME O OKAMŽITÉ TLAKY NA ČESKOU VLÁDU, ABY VŠECHNY PASAŽÉRY LETADLA MUSELA VYDAT!

 

A k tomu Vás žehnej Svatá Maria Bogorodica

Ve Jménu Otce i Syna i Ducha Svatého + + + Amen

 

Petra Bostlová

 

p.s. Všem obyvatelům Ústí nad Labem a okolí: Pozorujte oblohu, nad Vašimi hlavami přistává letadlo „neznámého původu“: To jsou oni!

 

 

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424598-na-palube-zriceneho-ruskeho-letadla-bylo-64-clenu-skupiny-alexandrovci-nikdo-zrejme-neprezil.html

„Na palubě zříceného ruského letadla bylo 64 členů skupiny Alexandrovci. Nikdo zřejmě nepřežil

Ruské letadlo Tu-154 s 91 lidmi na palubě se v neděli ráno zřítilo do Černého moře krátce poté, co vzlétlo z mezinárodního letiště Adler u Soči. Letoun mířil z Moskvy na leteckou základnu Hmímím v syrské provincii Latákíja a u Soči měl mezipřistání kvůli dotankování paliva. Na palubě zříceného leadla byli podle agentury TASS všichni členové Alexandrovova souboru s výjimkou tří sólistů. Spojem letělo i několik novinářů.

Pohled z helikoptéry na ranvej letiště v ruské Soči.

Pohled z helikoptéry na ranvej letiště v ruské Soči.

FOTO: Profimedia.cz

Dnes 7:32
(Aktualizováno: 9:44 )

V letadle bylo 83 cestujících a osm členů posádky. Devět z 83 cestujících byli prý novináři. Naprostá většina zbylých pasažérů byla členy hudebního souboru, podle ruského ministerstva obrany bylo na palubě 64 hudebníků. Některá ruská média informují o 68.

Stroj zmizel z radarů 20 minut po startu. Podle ruských letových dispečerů vládly v oblasti Soči velmi příznivé povětrnostní podmínky. Žádný civilní spoj z letiště Adler nebyl zrušen.

Ruští záchranáři našli v Černém moři 1,5 kilometru až šest kilometrů od břehu ropnou skvrnu, trosky a podvozek zříceného letadla.

Některé trosky trupu Tu-154 se podle ministerstva obrany nalézají v hloubce 50 až 70 metrů. Našly se i osobní věci cestujících. Žádný přeživší zatím nalezen nebyl.

Na místo míří záchranné lodě. Naposledy postihlo letiště Adler neštěstí letos v květnu. Krátce před přistáním se do Černého moře zřítil Airbus A-320 arménských aerolinií Armavia se 113 osobami na palubě. Havárii tehdy nikdo nepřežil.“


%d blogerům se to líbí: