ALEXANDROVCI JEŠTĚ STÁLE ŽIJÍ! MODLEME SE ZA JEJICH ZÁCHRANU, ZA JEJICH VYSVOBOZENÍ, PROSÍM!


Ze zednosatanistického oběžníku::
———- Původní zpráva ———-
Od: satanael@hell.com
Komu:
Datum: 25. 12. 2016
Předmět: VELIKÉ ZADOSTIUČINĚNÍ

„Mí sluhové,

Hospodin nás ponížil o Štědrém večeru a znemožnil oběti. Avšak naše odplata byla tvrdá. Nyní již nikdo nikdy nebude posílat Alexandrovce do Aleppa, symbolu naší porážky v Sýrii. Kde Betlémský strom postavili a nás urazili https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424627-alexandrovci-mirili-i-do-aleppa-prozradil-asad-media-spekuluji-o-explozi.html
Nyní hrají pouze nám a po půlnoci s nimi zúčtujem.
SATANAEL“ (pozn. Antikrist)
Na Štědrý večer, příkazem Hospodina, Boha Otce, se satanistům nepovedla na celém území České republiky ani jediná obět Satanovi! Satanisti, zásahem našeho Nebeského Tatínka,  nemohli zavraždit ani jediného člověka!
nejprve do Ústí nad Labem, kde měli přistát a zavraždit je obětí Satanovi tam, ale že jsem tuto zprávu milostí Boží mohla zveřejnit, po několikahodinovém kroužení nad Ústím museli stočit směr a pasažéry uneseného letadla s Alexandrovci přistálo v Praze ve Kbelích. Nyní je drží v Praze, podle mých zprách v pražské Lucerně, ale místo jejich zadržování se může, zvláště po prozrazení, kdykoliv změnit. Měli jim napovídat, že je naopak zachránili před únosem, takže výprava nepředpokládá nebezpečí, údajně se naopak radují. Po dnešní půlnoci je chtějí satanisti zavaždit a poté sníst na rautu v 1 hodinu v noci!
MODLEME SE! ALEXANDROVCI JEŠTĚ STÁLE ŽIJÍ! MODLEME SE ZA BOŽÍ ZÁSAH, MODLEME SE ZA JEJICH VYSVOBOZENÍ, ZA ZÁCHRANU JEJICH DUŠÍ I ŽIVOTŮ!
PANE, PROSÍME O TVŮJ ZÁSAH Amen
Petra Bostlová