BUDE SE O PETRA CHOBOTA A PETRA MACHÁČKA (A SPOL.) – KVŮLI VRAŽDÁM! – ZAJÍMAT POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY?! MÁM ZATO, ŽE BUDE!


Ze zednosatanistického oběžníku:

———- Původní zpráva ———-
Od: krysa@hell.com
Komu:
Datum: 20. 12. 2016
Předmět: Nové občanské průkazy

„AVE SATANAS 666!!!

v pilotním americkém projektu testujeme rohaté občanské průkazy, abychom mohli oficiálně přiznat občanství krampusům. Příběh bude, že jsou to lidé pronásledovaní Putinovským Ruskem, kteří tam prodělali genetické pokusy a jsou nyní znetvoření. V duchu imigrační vlny satanských muslimů je přijmeme do Německa a také do Česka http://video.idnes.cz/?c=A161221_071907_zahranicni_ekl&idVideo=V161221_093614_zpravodaj_aki
Satan nám žehnej
Krysa (pozn. Petr Macháček)
bratr KK“
———- Původní zpráva ———-
Od: slon@hell.com
Komu:
Datum: 21. 12. 2016
Předmět: Budeme trestat nevěřící psy

„AVE SATANAS 666!!!

Byl jsem dnes jmenován Princem Pekel pro oblast potírání exorcismu a pravé víry. Nedovolím, aby se děly takové excesy jako na Moravě http://echo24.cz/a/wRwLc/radnice-na-morave-zrusila-metalovy-koncert-bala-se-sireni-satanismu
Můj velký žák Krysa (pozn. Petr Macháček) je dnes vaším KK a mě dnes jmenoval Satanael (pozn. Antikrist) jeho vice KK. Žák a učitel by měli působit spolu. Vždycky Krysu škádlím, že jsem ještě horší než on a zabil jsem daleko více lidí. Miluju vraždění. 
Radnice na Moravě zrušila metalový koncert. Bála se šíření satanismu
Echo24
Sdílet251 Tweet2
0
SATANISMUS V ČESKU
Témata: radnice, satanismus, Törr
Měl to být koncert kapel, jejichž hudba a texty patrně nelahodí vkusu usedlejší části obyvatelstva. Jenomže šíření satanismu?
Kapely Törr a Root měly v sobotu vystoupit na koncertě ve Valašských Kloboukách. Ale nevystoupí kvůli místním obyvatelům a radnicí, která má obavy ze šíření satanismu. „Vážení přátelé, koncert dne 19.11.2016, který se měl konat v KD Kloboučan ve Valašských Kloboukách v rámci Helltour 2016 kapel Törr a Root je bohužel definitivně zrušen. Koncert zrušilo vedení města pro údajné šíření satanismu, takže se rozhodli tomuto vystoupení zabránit. Je až neuvěřitelné, co se ještě v dnešní době může stát,“ napsala v úterý večer kapela Törr na Facebooku.
Vzápětí se strhla lavina kritiky nejenom ze strany fanoušků kapely. Radnice sice veřejně o šíření satanismu nemluví ale i její oficiální prohlášení lecos naznačuje, byť mluví o „vzájemné dohodě“. Současně ale nepopírá, že tlačila na kulturní dům, ať plánovaný koncert zruší.
„Město Valašské Klobouky si zakládá na spolupráci s občany při rozhodování o dění ve městě. Participace s veřejností je pro něj prioritou. Proto na základě četných žádostí a apelů obyvatel města doporučilo Kulturnímu a vzdělávacímu středisku Valašské Klobouky vstoupit v jednání s pořádající agenturou, aby přehodnotila realizaci koncertu v městském zařízení. Po vzájemné dohodě přikročila agentura ke zrušení celé akce. Město Valašské Klobouky tedy nebylo subjektem, který koncert zrušil, orgány města nevydaly žádné usnesení o jeho zákazu,“ uvádí radnice Valašských Klobouků na svých internetových stránkách.
Všichni katoličtí kněží se nyní budou nazpaměť učit tuto modlitbu a budou ji povinně odříkávat věřícím při zpovědi, zcela ji utajit, neuveřejňovat její účel posednutí. Filipa ji neuveřejní, protože se jí hnusí, takže jsme v pohodě, zůstane utajena a tak to je vůle Satana.

…..

Slon (pozn. Petr Chobot)
bratr vice KK“
SEZNAM MÍST, KDE BUDOU PETR CHOBOT A PETR MACHÁČEK A SPOL. V NEJBLIŽŠÍCH DNECH VRAŽDIT!
———- Původní zpráva ———-
Od: krysa@hell.com
Komu:
Datum: 21. 12. 2016
Předmět: Kalendář nového viceKK a vrchního antiinkvizitora

„AVE SATANAS 666!!!

Dnes při černé mši svaté v 18:00 jsem uvedl do úřadu viceKK svého velikého učitele bratra Slona http://petr-chobot.eu/cs/kalendar-akci-1/a/
Účastněte se všech jeho akcí a vražedných seminářů, kde podáváme smrtící jedy všem psům. 
MIMOŘÁDNÁ MEDITACE 21.12.st v 18h Praha   Dotazy o místě konání na tel.: 774 549 676 vltavalabe@gmail.com
Intenzivní seminář 22-23.12. čt-pá Praha   Dotazy o místě konání na tel.: 774 549 676 vltavalabe@gmail.com
Léčebná meditace 6.1. pá 18h Rožnov pod Radh. Synoz Tip Hall iac.roznov@gmail.com
Intenzivní seminář 7-8.1. so-ne Bystřice pod Hostýnem SH Sušil caitania@seznam.cz
Léčebná meditace 9.1. po 18h Olomouc mitral@seznam.cz
Léčebná meditace 10.1. út 18h Ostrava SH Sareza Hrušovská 15 meditacePCH.ov@seznam.cz
Léčebná meditace 11.1. st 18h Brno Sál B.Bakaly Žerotínovo nám. 6 nadeje-2012@seznam.cz
Léčebná meditace 13.1. pá 18h Bratislava zemanova1@post.sk
Intenzivní seminář 14-15.1. so-ne Banská Bystrica SH Gym Sládkoviča Komenského 18 zemanova1@post.sk
Léčebná meditace 16.1. po 18h Plzeň Bela.N@seznam.cz
Léčebná meditace 17.1. út 18h Liberec Koloseum vltavalabe@gmail.com
Léčebná meditace 18.1. st 18h Chomutov SH Březenecká 4704 akce.chomutov@gmail.com
Léčebná meditace 19.1. čt 18h České Budějovice Sportcentrum Na sádkách 1 akcepchcb@gmail.com
Léčebná meditace 20.1. pá 18h Hradec Králové SH ZŠ Štefcova 1092 vltavalabe@gmail.com
Intenzivní seminář 21-22.1. so-ne Praha  Hala Hostivař Bruslařská 10 vltavalabe@gmail.com
Expedice Peru 16.3.-29.3.2017 infinite-life.eu expediceperu@gmail.com
Expedice Peru 3.4.-16.4.2017 infinite-life.eu expediceperu@gmail.com
Expedice Peru 21.4.-4.5.2017 infinite-life.eu expediceperu@gmail.com
Expedice Peru 9.5.-22.5.2017 infinite-life.eu expediceperu@gmail.com
Léčebná meditace 9.6. pá 18h Praha
Intenzivní seminář 10-11.6. so-ne Praha
Léčebná meditace 12.6. po 18h Plzeň
Léčebná meditace 13.6. út 18h Hradec Králové
Léčebná meditace 14.6. st 18h Brno
Léčebná meditace 15.6. čt 18h Banská Bystrica
Léčebná meditace 16.6. pá 18h Bratislava
Intenzivní seminář 17-18.6. so-ne Pezinok
Léčebná meditace 19.6. po 18h Zilina
Léčebná meditace 20.6. út 18h Ostrava
Léčebná meditace 21.6. st 18h Olomouc
Léčebná meditace 22.6. čt 18h Rožnov
Intenzivní seminář 24-25.6. so-ne Mikulov
Léčebná meditace 26.6. po 18h Tábor SH Gymnázium nám. Fr.Křižíka 860
Léčebná meditace 27.6. út 18h České Budějovice
Léčebná meditace 28.6. st 18h Liberec
Léčebná meditace 29.6. čt 18h Pardubice
Intenzivní seminář 30.6.-2.7. pá-ne Hostýn
Pobytový seminář 5-11.7. Bulharsko-Pirin-Řecko
Intenzivní seminář14-16.7. pá-ne
Míša by mohla vyprávět. Sláva Satanu!
Krysa (pozn. Petr Macháček)
bratr KK“
———- Původní zpráva ———-
Od: slon@hell.com
Komu:
Datum: 22. 12. 2016
Předmět: Nahradíme Řím bogomilstvím a Boha Satanem

„AVE SATANAS 666!!!

Dostal jsem veliké úkoly. Mám zcela vymýtit českou pravou víru. Mám nástroj bogomilství. BOGOMILOVÉ
Byli to fantasticky vyspělí lidé, kteří působili na balkánském poloostrově od 7ho do 19ho století. Sami si říkali krstjani – křesťané. A také to křesťané byli – zřejmě, krom gnostiků a katarů, v celých dějinách jediní.  Bogomilové na Balkán přišli již v 7. století z Arménie, Sýrie a Palestiny – jako živoucí proud původního čistého křesťanství. Tato ryzí forma křesťanství neměla zhola nic společného s církevní organizací a jejími mocenskými a zištnými zájmy. Církev, která vznikla v režii Říma, jen zneužila z pohledu bogomilů populární Kristův příběh, aby pomohla ovládat lidi a měnila je v duševně a ekonomicky lehce ovladatelné nevědomé a nesvobodné slepce.
Bogomilové si velmi dobře uvědomovali dualitní povahu naší reality. Chápali, že vše pochází z jednoho univerzálního Zdroje, ale také pochopili, že vesmír, v němž se momentálně nacházíme, je silně dualitní a že Země je v podstatě kosmické bojiště sil Světla a Tmy. Věděli, že lidský duch je nesmrtelný a je božské povahy, ale také dobře rozpoznali, že může být stržen rafinovanými tvůrci iluze do stavu, v němž bude sotva schopen dualitu překročit.
Dualita z jejich pohledu je rozeznatelná v každé lidské činnosti – a samozřejmě také v lidských pokusech pochopit podstatu Bytí, jimž říkáme „náboženství“, spiritualita, filosofie a podobně. Křesťanství se dle nich rozdělilo, a to pouze dle povahy lidí, kteří ho praktikovali na dva výrazně odlišné proudy už ve svém počátku: na čistý proud gnoze následující doopravdy učení Krista – a napolitické intrikaření a vymýšlení lživých dogmat v podobě původně jedné římské politické církve.
Z důvodů zcela neduchovních, jen kvůli nejnižší osobní řevnivosti a osobní neovládnutelné touze církevních potentátů po majetku a moci se římská církev r. 1054 roztrhla na dva rozhádané a nepřátelské tábory – tu tzv. katolickou a tu tzv. pravoslavnou.  Bogomilové pohrdali jak tou tak tou… Tvrdili, že obě tyto „církve“ – jsou i se svými mocenskými  hierarchiemi zcela prostoupeny a řízeny čistě „ďábelskou“, negativní silou, jíž velmi výstižně říkali mamon. Nejenže se odmítli podřizovat jakýmkoli církevním potentátům, ale dokonce i jakékoli nespravedlivé světské vládě Musíme si uvědomit, že díky svému způsobu života a sebezdokonalování to byli velmi často jasnovidní lidé, kteří se naprosto nebáli smrti a ztráty fyzického těla. Mnozí rozvinuli skutečně extrémně silné léčitelské schopnosti.
Ve vztahu k Bogomilům přesně platí Kristovo známé, po jejich ovoci je poznáš. Pomáhali lidem, jak jen mohli, pozvedali jejich ducha, léčili je. Osvobozovali lidi fyzicky i mentálně a tak je ze svého pohledu přibližovali ke skutečnému Bohu – milující absolutní kosmické Podstatě. A sami byli lidmi nesmírně milováni. Bogomilové působili mezi těmi „nejobyčejnějšími“ lidmi – prostými balkánskými zemědělci. Aktivita bogomilů dokázala, že právě ti nejprostší dokážou – pokud k tomu ovšem získají příležitost – mocně rozvinout svého ducha a intelekt. A že jsou to právě oni, kteří na rozdíl od domnělých elit, odtržených od běžného lidského života  – se stávají jasnozřivými spirituálními vítězi.
Tak jako byli bogomilové milováni prostými lidmi, byli nenáviděni politickým křesťanstvím. Ti, kteří jméno Boží stokrát za den opakovali, ale svým srdcem byli Bohu z pohledu jasnozřivých bogomilů nejdál – tedy mocí a bohatstvím zkorumpovaný klér „východu“ i „západu“ – se po právu cílili bogmilskou prací ohroženi. Z pohledu jasnovidných bogomilů tyto církve prostoupené „démony“ vlastně ani nemohly dopustit, aby lidé získali přímý přístup k Pravdě a osvobodili se z otroctví – ekonomicky i psychicky.
Bogomilové tvrdili, že přímo vidí ony démony, kteří skrze klér nutí lidi uvěřit ve lživá dogmata a nepravdy, kteří nutí lidi uctívat kosti a obrazy a další modly, aby takto z lidí vytahovali životní sílu. Tito démoni prý občas i provedou nějaký „zázrak“, ale jen proto, abyudrželi lidskou pozornost zaměřenou nesprávným směrem a mohli z lidí sát dál. Můžeme se nad takovými tvrzeními pousmát, ale – proč by lidé, usilující o maximální čistotu myšlenek a skutků nemohli být tak citliví, že byli schopni působení nějakýchjemnohmotných parazitních astrálních kreatur opravdu zachytit? Dnes psychotronika mluví o energeticko-informačních polích. Proč by jasnovidní lidé nemohli symbolicky pojmenovat taková pole jako „démony“?
Bogomilové vnímali dokonce centrální sídlo „satana“ – symbolu vysoce koncentrované „zlé síly“ – oné negativní, lidmi manipulující energie, mamonu. Objevili ho v ústředním patriarchálním chrámu v Konstantinopoli. Tvrdili, že se tam tento „vír temnoty“přestěhoval z centrální židovské svatyně – chrámu v Jeruzalémě. Když se nad tím zamyslíme, byl to přesný intuitivní popis tehdejšího dění – centrála nauky o trestajícím židovském „bohu otci“  – dle bogomilů bylo toto neblahé učení přímo naočkované lidem nehmotným „zlem“- byla skutečně přestěhována díky politickému křesťanství z židovského kulturního prostředí přímo do srdce tehdejší Evropy. Konečně – poté, co se církevní potentáti tak dlouho navzájem zatracovali a dávali do klatby, až nakonec roztrhli svoji organizaci na dva nepřátelské klany „pravoslavný“ a „katolický“ se z pohledu bogomilů tento „satanský“ vír též rozdělil na dva dceřiné. Jeden se vydal s ještě větší vervou plundrovat duše a těla lidí do západní Evropy – a ten druhý se vydal na dravčí dobyvačnou výpravu přes Byzanc do Ruska.
Z hlediska bogomilů bylo čistě židovské učení o „zlém bohu otci“ záměrně a velice zákeřně implantováno do křesťanství, aby došlo ktotálnímu zmatení lidí a k jejich skoro úplnému odzbrojení ve vztahu k nízkým neviditelným „říším zla“. Uctíváním židovského„boha“, přestávají být křesťané křesťany a stávají se automaticky opět „pohany jak poleno“, kteří se klaní před doslova pekelnou silou a sami sebe podávají této síle v církevní režii jak na zlatém tácu…
Jelikož dějiny bohužel vždy k obrazu svému překreslují vítězové, máme dnes velice zkreslenou představu o vývoji křesťanství ve starověku i středověku. Domníváme se, že ono temné mamonářství a bezohledné politikaření – ať už ho nazýváme „katolická“ nebo „pravoslavná“ církev – opírající se o židovský kult nestvůrného trestajícího „boha otce“ bylo v Evropě vždy tou hlavní rozhodující silou. Ale tak tomu vůbec není. Evropa poznala dlouhá dějinná období, kdy masově a na obrovských územích převládlo křesťanství naprosto odlišného druhu.
Patriarcha v r. 1118 zákeřně a rafinovaně vraždil v režii církevní hierarchie vůdce Bogomilů, ale toto hrubé pronásledování Bogomily rozhodně nezlomilo. Je známo, že k sobě nalákal vůdce Bogomilů, úspěšného a známého lékaře Basila a pak ho církevní potentáti pod hrozbou smrti nutili přijmout jimi vymyšlená dogmata. S úsměvem šel tento muž Světla k jejich hrůze na smrt. Církevní potentáti se mylně domnívali, že Bogomilové se bez svých vůdců neobejdou, ale v tom se mýlili – tito „vůdcové“ byli jen pouzí koordinátoři a vedli své lidi k co největší osobní samostatnosti a svobodě. Takže teror církve byl z tohoto důvodu zcela neúčinný. Srbský župam Nemanja vyhladil Bogomily v Srbsku na konci 12.stol díky konstantinopolským potentátům.
Bogomilové dobře věděli – neboť to viděli – že všechny církevní obřady jako „mše“, „křty“, „zpovědi“ atd. jsou naprosto neúčinné.Věděli, že hrubě materialistická židovská nauka o „zmrtvýchvstání, která byla převzata římskou církví, je lež odporující zcela učení Krista – jelikož po smrti těla odcházejí všichni lidé pouze do jiného stavu bytí a tzv. smrt je tedy iluzí. Tvrdili, že láskyplní lidé, kteří během života směřují svoji pozornost na poznání pravdy a pomáhají druhým, odcházejí po smrti těla mezi „anděly“ – můžeme říci jim podobné vyspělé láskyplné energetické bytosti – a pobývají pak v „říších Světla“.
Bogomilové se navzájem zdravili pozdravem: Bog miluj! Žili na svou dobu velmi civilizovaným způsobem, v dokonalé rovnosti mužů a žen a díky rozvíjení těla i ducha byli také ekonomicky úspěšní a soběstační. Nemuseli tedy nikomu otročit a sloužit. Byli vskutku svobodní. Preferovali velmi prosté a pohodlné oblékání a zdravou stravu. Masu velkých savců se většinou zcela vyhýbali, mnozí byli vegetariáni, ale jiní se nevyhýbali rybímu masu a produktům z moře.
Židovský „Starý Zákon“ považovali za spisky „popisující činy ďábla“ – kterým mysleli ono starozákonní krvelačné pohanské božstvo „Jehovu“. Židy pak Bogomilové chápali jako podvedenou oběť tohoto ďábelského „boha“. Kosmický satan „Jehova“ namluvil nebohým Židům, že je jejich bůh, a proto ho musí na slovo poslouchat – tedy je nachytal na pocit domnělé výlučnosti a nadřazenosti všem ostatním obyvatelům Země. Vypěstoval v nich bezcitnost a ponoukal je aktivně k vyhlazování a zotročování jiných „méněcenných“ národů – což byli všichni, kdo nebyli Židé. Satan „Jehova“ tedy vynalezl – dnešními slovy řečeno – první formu nacismu na Zemi.
Bogomilové doslova otevírali lidem oči. Kamkoli přišli, tam se okamžitě lidé masově odvraceli od „svaté“ církve, protože rychle pochopili, že na ní nic svatého není. Je to důkazem toho, že člověk je ve svém jádru bytostí světla a přirozeně touží po spravedlnosti na Zemi a po poznání Pravdy. Byla to kázání Bogomilů v Itálii a Francii, která zde zrodila mocná hnutí katarů, valdenských a albigenských. Některé zdroje se to snaží zamlčet nebo zpochybnit, ale máme neprůstřelné důkazy o tom, že kataři a Bogomilové byli jedinou mocnou dějinnou silou. Duchovní vůdci katarů a bogomilů se navzájem hojně navštěvovali a věřili v tytéž pravdy.
Některé prameny uvádějí, že Bogomilové nepovažovali Krista za významnou postavu a celé jejich snažení směřovalo k Bohu jako Jediné centrální Síle. Jde o nepochopení přístupu bogomilů ke Kristově pozemské „misi“. Bogomilové pouze odmítali církví vymyšlené – dodatečně ke Kristovu životu a učení přilepené dogma co zní, že „tím, že zemřel na kříži, automaticky všechny spasil“. Bogomilové díky své jasnovidnosti velmi dobře věděli, že každý člověk je zodpovědný sám za sebe a jen na tom, jaký vede život a jak se chová k ostatním, závisí, kam půjde po fyzické smrti, neboť podobné přitahuje podobné. Význam Kristovy mise chápali zcela jinak. Jehoukřižování nebyla „oběť“ krvežíznivému starověkému bohu, ale naopak kosmický pokus vládu těchto negativních „satanských“ sil na Zemi zlomit – a to příkladem vlastního úplného vítězství nad nimi. „Satanovi“ – čili židovskému „bohu“ Jehovovi se sice podařilo skrz ovládání svých oveček – židovského kléru – Krista dostat na popraviště a poškodit smrtelně jeho fyzické tělo, ale Kristus ho silou své vůle dokonale opravil a ukázal všem lidem na Zemi, že nad hmotou, náboženstvím nelásky, ničením, násilím, nevědomostí a kosmickými bestiemi hrajícími si na lidské „bohy“ lze zvítězit. Mluvil především o svém sebevzkříšení z mrtvých, když lidem zdůrazňoval, že to, co dokáže on, dokážou i oni a že dokážou ještě mnohem více.
Bogomilové považovali fyzický svět za svět nepravý, za pouhou past na našeho ducha. Velmi zajímavý je vztah bogomilů k silám, které dnes nazýváme jako mimozemské. Byli přesvědčeni, že lidské tělo je výtvorem nejednoznačně pozitivních sil, jimž říkali vládcové oblohy. Stejně jako gnostici hovořili o „strážcích lidstva“, kteří jsou malí a mají podobu lidského embrya, ale vzpřímeného, s tenkými končetinami a velikou holou hlavou. Tyto bytosti žárlí na mohutný božský vnitřní potenciál člověka a snaží se nepustit ho k pravděo vesmíru, bytí a skutečném Bohu. Přebíhá až mráz po zádech, když si uvědomíme, že mnozí zasvěcení lidé věděli ve starověku a středověku o tzv. UFO patrně více, než my.
Slon (pozn. Petr Chobot)
bratr viceKK“
———- Původní zpráva ———-
Od: slon@hell.com
Komu:
Datum: 22. 12. 2016
Předmět: Proč přišel Satanův trest na Kvitovou přijala Ježíše

„AVE SATANAS 666!!!

Nikdo nebude přijímat Ježíše. Nikdo http://sport.idnes.cz/tomas-nedelka-rozhovor-petra-kvitova-d8g-/tenis.aspx?c=A161221_202254_tenis_ten
Slon (pozn. Petr Chobot)
bratr vice KK“
———- Původní zpráva ———-
Od: adventius@hell.com
Komu:
Datum: 22. 12. 2016
Předmět: Hledáme prezidenta

„AVE SATANAS 666!!!

Spustil jsem se svými přáteli Slonem (pozn. Petrem Chobotem) a Krysou (pozn.Petrem Macháčkem) novou znesvěcovací hru http://zpravy.idnes.cz/karel-janecek-hra-hledani-prezidenta-hlasovani-anketa-pd4-/domaci.aspx?c=A161222_104237_domaci_jw
Kdo se do ní přihlásí, ten bude posednut a bude volit naše kandidáty proti Zemanovi.
Satanu zdar
Adventius (pozn. Karel Janeček)
bratr vice KK“

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Odhalení nové satanistické vládnoucí elity
Datum: 2016-12-23
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

http://www.expres.cz/petr-chrisantem-machacek-michaela-smrt-petr-chobot-fws-/zpravy.aspx?c=A161208_100650_dx-zpravy_shu

Petr Chobot má možná co do činění se smrtí Míši, poradil to Macháčkovi, aby se stal novým KK?
…“
Ano, podle mých informací (z osobního přiznání Petra Chobota) – poradil.
KONEČNÉ VÍTZSTVÍ JE HOSPODINOVO! HALELUJAH! SLÁVA A CHVÁLA JEMU NAVĚKY!
Žehnám vás všechny ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého Amen
Petra Bostlová
Reklamy