Satanisti likvidují sochy Panny Marie, P. Hlávku, J. Forejta a všechny věrné křesťany. Modleme se


Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: adramelech@hell.com
Komu:
Datum: 6. 12. 2016
Předmět: Odstraňování soch Panny Marie

„AVE SATANAS 666!!!

Po celé Evropě nyní odstraňujeme sochy Panny Marie. Postupně, nenápadně. Budeme je nahrazovat bůžky nebo Islámem, který sám i když náboženstvím Smlouvy má v sobě mnoho pekelného a Satanem nařízeného včetně kamenování žen a zabíjení lidí, což milujeme.
Na Mikulášskou oslavu jsme dostali zprávu: http://www.christnet.eu/zpravy/28313/soud_naridil_francouzskemu_publier_odstranit_sochu_panny_marie.url
BBC: Soud ve Francii nařídil odstranit sochu Panny Marie. Důvody ale nemusí být protináboženské
Ze světa / kir / Vlastní zpráva / 5. prosince 2016 11:17
BBC: Soud ve Francii nařídil odstranit sochu Panny Marie. Důvody ale nemusí být protináboženské
Socha Panny Marie v lurdské jeskyni na místě mariánského zjevení
Autor: Wikipedia.org / Manuel González Olaechea y Franco / Creative Commons
PAŘÍŽ/PUBLIER – Město Publier na východě Francie dostalo od soudu nařízeno, aby odstranilo z parku sochu Panny Marie. Důvodem je prý celostátní zákaz vystavování náboženských symbolů na veřejných prostranstvích. Informoval o tom zpravodajský server BBC News s odvoláním na starostu města.
Podle BBC dal soud městu Publier tři měsíce na to, aby sochu z parku odklidilo. Pokud město neposlechne, bude platit pokutu 100 eur denně. Starosta města Gaston Lacroix uvedl, že se pokusí dílo přemístit na soukromý pozemek.
Socha Ježíšovy matky stojí u břehu Ženevského jezera od roku 2011. Dílo je předmětem místních sporů vzhledem k tomu, že bylo hrazeno z veřejných fondů, uvádí dále ČTK. Francie má přísné zákony oddělující církev od státu. V roce 2010 se Francie stala první evropskou zemí, která na veřejných místech zakázala nošení muslimských šátků zahalujících obličej.
Jak uvádí server Christianophobie.fr. důvodem odstranění ale muže být jen legislativní pochybení, nikoliv zákaz vystavování náboženských symbolů na veřejnosti.
Adramelech (pozn. Tomáš Halík)
bratr černý kardinál“
———- Původní zpráva ———-
Od: kamila@hell.com
Komu:
Datum: 6. 12. 2016
Předmět: Mstíme se Svobodnému vysílači

„AVE SATANAS 666!!!

Pavel Hlávka je úhlavní nekatolický nepřítel Satana. Jeho projekt http://www.svobodny-vysilac.cz odhaluje naše satanistické operace a škodí nám. Je zcela nezávislý na našich penězích. proto jsme se rozhodli ho třískat a omezovat na jeho právech. Vzala si to na starosti sestra Růžena https://www.youtube.com/watch?v=sNDJk8esRhM
Video necháme pro zábavu,. abyste viděli, jak budeme třískat odpůrce našeho pána Satana. Budeme jim brát jejich práva a budeme je mučit. Sláva Satanu
Kamila (pozn. zatím nevím, kdo je)
sestra novinářka“
MODLEME SE ZA PAVLA HLÁVKU, PROSÍM
———- Původní zpráva ———-
Od: kamalaland@hell.com
Komu:
Datum: 6. 12. 2016
Předmět: Podporujeme satanismus v Islámu

„AVE SATANAS 666!!!

Mí drazí bratři a sestry ptáte se proč podporujeme Islám, když vyznává Hospodina. Není tomu tak. Sioce ho naoko vyznává, koná však satanistické rituály. Například došlo k zavraždění mladého hocha, kterého nám předhodili za to, že nevěřil dogmatu http://werner.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=523606
Jak je psáno v dogmatu Islámu: Každému ateistovi, který podněcuje nenávist k islámu a hanobí jej na sociálních sítích: Vaším koncem bude udušení se k smrti, zahynete tak, jako hynou zvířata, budete odevzdáni špíně a bahnu, a červi budou hodovat na vašem hnijícím těle. Nikdo si na Vás nikdy nevzpomene, bude to, jako byste ani nikdy neexistovali.
Je to nejkrásnější na Islámu – vraždy, znásilňování, které jsou zcela v souladu se Satanovými myšlenkami a plány. Proto šíříme Islám, násilí, nenávist, znásilňování a vraždy napříč Evropou pomocí Islámu.
Lucifer nás veď
Kamaláland (pozn. zatím nevím, kdo je)
bratr kněz“
———- Původní zpráva ———-
Od: kmonek@hell.com
Komu:
Datum: 6. 12. 2016
Předmět: Sešňupali jsme Forejta, k Zemanovi jsme dostali 666 protokoláře bratra Havla

„AVE SATANAS 666!!!

Sešňupali jsme Forejta. Jednoho z nejvěrnějších katolíků po boku prezidentů Klause a Havla jsem sešňupali, uvolnili do novin video, zničili ho policejní razií a nasadili Zemanovi veš do kožichu.
Museli jsme operaci uskutečnit, aby nemohl z pozice velvyslance ve Vatikánu kontaktovat papeže Benedikta z pověření Miloše Zemana. Zeman a Benedikt čile komunikují pomocí dopisů a modliteb. Je to velké státní tajemství, které nemůžeme ani zveřejňovat.
Kmonek (pozn. Hynek Kmoníček z Hradu)
bratr hradní insider“
MODLEME SE ZA JINDŘICHA FOREJTA, PROSÍM
———- Původní zpráva ———-
Od: wenzeslawus@hell.com
Komu:
Datum: 6. 12. 2016
Předmět: Voodoo kněz

„AVE SATANAS 666!!!

Obsadili jsme voodoo kněze do Kolína. Bude působit na rodinu Chytráčkovu. Koná mocné voodoo. Hail Satan! http://m.ihned.cz/c1-65538880-bal-jsem-se-ze-budu-v-koline-slouzit-mse-pro-tri-lidi-rika-knez-z-konga-ktery-se-vydal-na-misii-do-ceska-vyhlasene-zeme-ateistu
Wenzeslawus (pozn. biskup Václav Malý)
bratr biskup“
MODLEME SE ZA RODINU CHYTRÁČKOVU A ZA VŠECHNY TAMNÍ KOLÍNSKÉ FARNÍKY, PROSÍM
KONEČNÉ VÍTĚZSTVÍ JE HOSPODINOVO! HALELUJAH!
Pán Ježíš žehnej vás všechny, které chce požehnat
Petra Bostlová
Reklamy