Palec dolů pro Jágra :-( , satanistická společnice666 V.Kopřivová není zrovna životní výhra. A co tvoje duše, Jaromíre?


——– Původní zpráva ——–

Předmět: Totální znesvěcení Jaromíra Jágra
Datum: 2016-11-29
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Pád velikého křesťana Jaromíra Jágra nemůže být větší. Chystá svatbu se satanistickou společnicí 666, bude vychovávat Antikristovo dítě (pozn. viz kupř. zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/28/zednosatanista-robejsek-zaklada-dalsi-politickou-stranu-realiste-a-zase-megatempl-litochovice-jaromir-jagr-stale-lapen-satanistickou-spolecnici-koprivovou-satanisti-stale-usiluji-svrhnout-d-trumpa/ ),

ještě bude bydlet v nejprominentnějším satanistickém doupěti v celé Praze přímo v nejsatanističtější městské čtvrti na satanisticky posvátné Pankrácké pláni přímo v sídle Antikrista!

V Tower na Pankráci by měl mít 30 pater a 104 metrů.Další 4 fotografie v galerii
V Tower na Pankráci by měl mít 30 pater a 104 metrů. | foto: PSJ Invest
Taková budova v Česku dosud nestojí. Mrakodrap nabízející výhled na Prahu z výšky až sta metrů spojený s nebývalým komfortem v luxusních bytech.
Nyní takový mrakodrap – nejvyšší bytový dům v zemi nazvaný V Tower Prague – začala s pomocí českých firem stavět lucemburská investiční skupina Aceur Investment na pankrácké pláni. Bude to třicetipatrový přepych prošpikovaný technologiemi, které dosud u nás použity nebyly.
Třicet pater přepychu
V MF DNES si můžete přečíst víc.
Tak například: kombinace technologií pro chlazení, větrání a topení byla dosud použita jen u několika rezidencí na Azurovém pobřeží nebo v olympijském areálu ve Vancouveru.
Britští specialisté na akustiku, kteří měli zabránit pronikání hluku do bytů, se zabývají i odhlučněním ponorek. Ochranu proti bleskům řešili experti ze Singapuru a působení větru v takových výškách Kanaďané.
Cena bytů bude komfortu odpovídat. Nejmenší byty v nejnižších patrech začnou na sto tisících korun za metr čtvereční. Nejdražší penthousy v samém vrcholu věžáku, vybavené i střešním bazénem, realitní makléři odhadují na sto milionů korun.
Mrakodrap před soudem
Může se hodit
Praha 10, 4Blok
Praha 10, 4Blok
4 Blok – moderní a nadčasové bydlení v novostavbě na Praze 10.
Více na Reality.iDNES.cz.
Třicetipatrový, sto čtyři metry vysoký mrakodrap bude hotov v říjnu 2017. V domě zhruba za tři miliardy korun bude celkem 130 bytů, od padesátimetrových po obrovské penthousy ve vrcholcích věží.
Lidé, kteří si byt koupí, mohou využít obdobu hotelových služeb, ať už jde o čistírnu, úklid, péči o domácí zvířata a catering, nebo o vnitřní bazén, wellness, saunu a fitness v nejnižších patrech.
Fotogalerie
Penthousy v nejvyšších patrech V Tower vyjdou na 100 milionů korun.V Tower na Pankráci by měl mít 30 pater a 104 metrů.
Zobrazit fotogalerii
Nový mrakodrap vadí některým urbanistům, památkářům a místním lidem. Protože bude stát na vyvýšenině pouhých pět kilometrů od Pražského hradu, zabývali se jím i komisaři UNESCO.
Spory se nakonec dostaly až k soudu. Nejprve pražský magistrát stavbu mrakodrapu ve tvaru V povolil a jeho rozhodnutí v roce 2007 potvrdilo i ministerstvo kultury.
Odpůrci stavby však podali žalobou k Městskému soudu v Praze, posléze se jí musel zabývat i Nejvyšší správní soud, který však předloni vrátil věc zpět. „V nejbližších dnech bychom mohli obdržet nový rozsudek městského soudu, pak budeme zvažovat další postup,“ uvádí mluvčí ministerstva kultury Simona Cigánková. Nicméně původní kladná rozhodnutí magistrátu i ministerstva stále platí.
….“

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Další satanistická vražda? Maminka náhodou skočila z okna s malým dítětem, před kým utíkala?
Datum: 2016-11-29
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Satanisté každý den zavraždí mnoho obyvatel Česka. https://www.novinky.cz/krimi/422060-v-ricanech-u-prahy-vysetruji-pad-zeny-s-malym-ditetem-z-okna-zena-byla-na-miste-mrtva.html

V Říčanech u Prahy vyšetřují pád ženy s malým dítětem z okna. Žena byla na místě mrtvá
Policisté vyšetřují od úterního dopoledne pád dvou lidí z okna panelového domu v Říčanech u Prahy. Žena na místě zemřela, malé dítě převezl vrtulník s vážným poraněním do nemocnice.
Video
Video
0:00
BEZ KOMENTÁŘE: Místo tragédie v Říčanech
zdroj: Novinky
Středočeský kraj
Další článek z regionu
Středočeský kraj:
Karlštejnský advent potěší všechny generace
Dnes 9:47
(Aktualizováno: 11:12 )
Událost dostali záchranáři a policisté ohlášenou před devátou hodinou z ulice Plynární. Záchranáři na místo poslali posádku a vrtulník s lékařem.
Policisté vyšetřují pád z okna v Říčanech
Policisté vyšetřují pád z okna v Říčanech
FOTO: Pavel Jaňurek, Novinky
„Žena na místě podlehla těžkým zraněním, dítě utrpělo vážné poranění, které ho ohrožovalo na životě. Byla nutná intenzivní lékařská péče a připojení na umělou plicní ventilaci, poté bylo dítě převezeno na ARO nemocnice v Motole,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.
Podle informací Novinek žena s dítětem pravděpodobně z okna vyskočila. Policie to však dosud nepotvrdila. „Máme hlášený pád z okna více osob. Podrobnější informace zatím nemám. Policisté zjišťují, co se stalo,“ řekl Novinkám mluvčí policie Zdeněk Chalupa.
„Hasiči vyjeli jako asistence záchranářům k pádu osoby z okna,“ dodal mluvčí hasičů Ladislav Holomčík.
…“

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Další sebevražda v Praze? Satanistům zřejmě docházejí oběti
Datum: 2016-11-29
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>
„Tragédie v loděnici Dukly. Zemřel juniorský veslařský šampion Plocek
OSTATNÍ SPORTY
Michal Plocek
Michal Plocek | foto: Ivana Roháčková
DNES
10:57
9:23
Zemřel nadějný český reprezentant ve veslování Michal Plocek. Dvojnásobného juniorského mistra světa našli v pondělí večer mrtvého v loděnici Dukly. Případ vyšetřuje policie.
„Kriminalisté spolu s lékařem nezjistili cizí zavinění,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Policejní hlídka jeho tělo nalezla v pondělí kolem 18. hodiny v ulici Císařská louka. Podle zdrojů iDNES.cz se mohlo jednat o sebevraždu.
Dvaadvacetiletý Plocek byl považován za nástupce olympijského medailisty a mistra světa Ondřeje Synka, kterého už v minulosti dokázal porazit. V letošní sezoně závodil společně s Matyášem Klangem na dvojskifu a neúspěšně se pokoušeli postoupit na olympijské hry v Riu de Janeiro. V dodatečné kvalifikaci v Lucernu obsadili první nepostupové místo.
„Je to obrovská ztráta. Michal byl jeden z nejtalentovanějších veslařů poslední doby a byl to zároveň i milý a laskavý kluk, který byl vzorem pro mladé veslaře,“ řekl předseda Českého svazu veslování Dušan Macháček.
Veslařský svaz po tragické události zrušil páteční slavnostní vyhlášení nejlepších posádek letošního roku. „Atmosféra by nebyla důstojná a nikdo by se z úspěchů neradoval,“ dodal Macháček. Vyhlášení ankety se uskuteční až 3. února.
Letos v červnu se Plocek premiérově představil v seriálu Světového poháru na skifu, když v Poznani nahradil Synka a ve finále dojel na čtvrtém místě. V srpnu skončil třetí na světovém šampionátu do 23 let v Rotterdamu, v září se stal akademickým mistrem světa a v závěru října byl členem vítězné posádky párové čtyřky s kormidelníkem na MS v příbřežním veslování.
Plocek začal s veslováním v deseti letech v Uherském Hradišti. Po zisku titulu juniorského mistra světa i Evropy a triumfu na domácím šampionátu v roce 2012, kde v rozjížďce nečekaně vyřadil Synka, přešel jako velký talent do pražské Dukly.
V roce 2014 se ve Varese stal mistrem světa v kategorii do 23 let, o rok dříve se na dvojskifu poprvé představil i na MS dospělých. Letos získal na skifu při Synkově absenci druhý titul mistra republiky, spolu s Klangem byl nejrychlejší i na dvojskifu.
„V osobním životě byl Michal citlivý a milý kluk, který nikterak neskrýval svou ctižádostivost dosáhnout co nejlepší sportovních výsledků. Plocíno, budeš nám moc chybět. Sbohem!“ uvedli zástupci veslařského svazu na svém webu.
….“
HOSPODINOVO JE KONEČNÉ VÍTĚZSTVÍ! CHVÁLA JEMU NAVĚKY!
Pán Ježíš žehnej podle své vůle