Vyhlašuji sbírku na koupi domu v Brtničce u Opatova, budoucího misijního útulku na Vysočině, jak nás Panna Maria ve zjevení vyzvala:


Zjevení Panny Marie, v sobotu v podvečer před Anděl Páně, 26. 11.2016:

„Mé děti,

…vyhlašte sbírku na útulek v Opatově, kupte dům v Brtničce+. Poutní místo v Opatově je velmi znesvěcováno satanisty….

(a v následujícím zjevení Panny Marie další den:) Byla tam poustevna, zbourali ji a kámen vytěžili, aby po ní nic nezbylo. Postavili tam domek+, přesto jsou v jeho zákadech kameny z ní.

A k tomu vám žehnám +++

Panna Maria“

 

Viz poutní místo svaté Anny: http://www.opatov.cz/povesti/kaple-sv.anny/

 

 

Zjevení Panny Marie v neděli večer, 27.11.2016:

 

„Mé děti,

kážu vám, abyste zřídili útulek na místě bývalé poustevny v panství Opatov. Poustevnu nechal zřídit již kníže Vratislav v roce svého zvolení na český knížecí stolec Léta Páně 1061, aby se vyléčila jeho žena Adléta, kterou si ještě téhož roku vzal Pán k sobě. Vedl ho při tom Duch Svatý. Léta Páně 1068 nechal zřídit obec Opatov a udělil ji v léno místním na památku milované sobě ženy Adléty. Léta Páně 1085 po své korunovaci prvním českým králem sám navštívil poustevnu a pobyl v ní ještě než se vrátil do Prahy. Zle tísnili Opatovské panství zednáři až zcela odtrhli osadu Brtničku s Bohu libou poustevnou od Opatovského panství. Vy však, abyste zdůraznili víru v Boží zásah, přesto zřiďte Opatovskou komunitu v Brtničce na místě bývalé poustevny do skály vytesané, kde dnes po odtěžení kamene stojí dům. 
Opatovský útulek nechť je vám základnou pro misijní činnost směřující do ….
A k tomu vám žehnám. +++
Panna Maria“
A toto je dům, o kterém nás Panna Maria vyzvala, že ho máme koupit (na místech poustevny, se základy domu z ní):
brtnicka01
brtnicka-02
Je za 370 tisíc korun a tímto způsobem, sbírkou, je třeba na něj vybrat dotyčnou částku. Nechť nás a vás k tomu Panna Maria žehná, moc děkujeme za jakoukoli částku.

 

Čísla účtu jsou stále táž: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenstí – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

 

fotka

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/01/zjeveni-panny-marie-ktere-vas-prekvapi-ferdinand-zvonimir-habsbursky-pristi-nas-cesky-kral-ktery-sjednoti-evropu-a-vyzene-antikrista/

 

wp_20160801_009

Reklamy