Pokračujeme v přípravách na poslední časy, i díky vám! Děkujeme! Sbírka dál trvá


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i tento týden vám přináším čerstvé zprávy z naší činnosti Mariánského společenství.

Minulý týden jsem referovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/15/satanisti-radi-a-marianske-spolecenstvi-jede-dal-pravidelna-rekapitulace-nasi-cinnosti-sbirka-pokracuje-dekujeme/

 

K našemu prezentačnímu videu již jsou pořízeny anglické titulky. Můžete si přepnout …

 

 

Taky se už nemůžete dočkat příchodu Varování – jako my?

To jsme na tom asi podobně … 🙂

 

V jaké fázi příprav na poslední časy nás Varování asi zastihne? Snažíme se pracovat jak nejrychleji dovedeme a můžeme.

 

Jak v práci na rekonstrukcích útulků posledního času – toho času rekonstruujeme najednou útulky v Podlázkách, Čejetičkách a v Mnichově Hradišti. Je to tak nejefektivnější způsob v daném čase a místě.

Tohle je konkrétně v Podlázkách:

wp_20161105_11_11_27_pro

 

…A do takovéhoto stavu útulky posledního času dáváme dohromady (rekonstruujeme). Tohle je kupř. zvenku útulek posledního času v Třebsku (u Příbrami), který jste ještě neviděli :

wp_20161118_07_20_36_pro

wp_20161118_07_20_56_pro

 

Tolik z aktuální práce našeho pracovního týmu „garáž“.

 

Pracovní tým „auto“, jako obvykle, se stará o řádný stav naší autoflotily posledního času a stále jezdí žehnat a modlit se po naší zemi tam, kam je Panna Maria vyšle. Přes týden jsou tak hlavně na cestách:

IMG_20160617_204326

 

A my, od hlavního oltáře se, samozřejmě, za vás a za ně nepřestáváme modlit…

 

 

Jak Panna Maria chtěla, https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/07/sopotnice-v-ohrozeni/ , již jsme, jak z minula víte, zakoupili první ze dvou stodol a druhou aktuálně vybíráme. Stejně jako toho času vybíráme poslední dodávku, kterou máme pro poslední časy pořídit (viz příslušné zjevení Panny Marie).

 

Naše výdaje na následující dny tak budou: 40 tisíc musíme zaplatit za opravu plechů u autoklempíře u nedávno pořízené dodávky a 26 tisíc k tomu bude stát lak. Autopojištění je za necelých 5 tisíc korun. Poslední dodávka, o které mluvila Panna Maria ve zjevení, kterou máme zakoupit a v následujích dnech tak učiníme, bude cca za 50 tisíc korun. Další finanční výdaje přicházejí postupně.

Pomůžete nám i s těmito finančními náklady, prosím?

Děkujeme vám!

 

Čísla účtu již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenstí – Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

 

fotka

 

wp_20160801_009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy