Satanisti řádí…a Mariánské společenství jede dál. Pravidelná rekapitulace naší činnosti, sbírka pokračuje, děkujeme!


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

minulý týden jsem zveřejnila výzvu: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/07/sopotnice-v-ohrozeni/

 

DĚKUJEME VÁM VŠEM! kteří jste pomohli, milostí Boží se nám tedy podařilo zatím pořídit – koupit – jednu ze dvou stodol, které nám Panna Maria ve zjevení určila. Byla za 140 tisíc, plus 10 tisíc korun k tomu činí daň. Koupili jsme ji minulý pátek. Je nedaleko Jihlavi.

Nyní tedy přichází na řadu koupě druhé stodoly a poslední dodávky, jak Panna Maria chtěla a určila (viz dotyčné zjevení Panny Marie: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/07/sopotnice-v-ohrozeni/ ), na které musíme i touto cestou dát dohromady příslušné finance. Dodávka bude cca za 40 tisíc a stodola, modlím se, aby byla méně než za 300 tisíc. Jsou to opravdu obrovské výdaje, které tato mise přináší – a to jsme teprve, dá se říci, v jejím začátku.  Také právě finace jsou to, kudy se nás snaží druhá strana – satanisti – také drtit. Modlete se, prosím, za nás.

Na poslední dodávku (za cca 40 tisíc korun) a druhou stodolu (cca 300 tisíc korun) stále tak sbíráme finance. Děkujeme vám všem, kteří nám pomůžete

 

Naše činnost pro naši Nebeskou Rodinu stále probíhá v již zajetých kolejích: pracovní tým „auto“ se stará o naši autoflotilu posledního času a jezdí po ČR žehnat a modlit se tam, kam Panna Maria určí, jaké plody to přináší, si můžete ověřit kupř. zde: (viz co přineslo modlení a žehnání ve Sloupu v Čechách minulou sobotu: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/14/satanisticke-bohnice-tomas-halik-a-dalsi/ ). Tato pracovní skupina se také stará o výběr a nákup aut a stodol, tak, jak Panna Maria ve zjeveních nám určí.

 

Pracovní tým „garáž“ nyní pracuje, jak avizováno, na rekonstrukcích útulků posledního času v Podlázkách, Čejetičkách (u Mladé Boleslavi) a v Mnichově Hradišti:

wp_20161105_11_12_36_pro1 wp_20161105_11_11_41_pro

Dělají nové a opravují střechy, podlahy, otloukají staré omítky, nahazují fasádu, opravují a zabezpečují vchodová vrata, vše podle aktuální potřeby.

 

Přes víkend, každý večer, jsou odtud vedeny také naše laické mše svaté. Předminulou sobotu a neděli to bylo z Podlázek (z míst původní klášterní školy svatého Metoděje, založené jím osobně!), minulou sobotu a neděli z Čejetiček (z místa původního kláštera svatého Nauma, žáka sv. Cyrila a Metoděje, tedy jednoho ze Sedmipočetníků), záznamy přenosů jsou na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/marianskespolecenstvi/

 

A modlitební tým „oltář“ i nadále bdí na modlitbách a vy se k němu připojujete ze svých domovů. Ať už na pravidelné – každonoční – modlitební kampaně – https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/14/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-marianskeho-spolecenstvi-jezis-lidstvu-na-dnes-pondeli-az-nedeli-14-11-20-11-2016-a-dal-po-varovani-na-umysly/

či na každodenní podvečerní laické mše svaté: přes naše facebookové stránky – https://www.facebook.com/marianskespolecenstvi/

či přes youtube – https://www.youtube.com/user/jendasevcu

 

Kromě koupě poslední dodávky a další stodoly (viz výše) naše výdaje následujících dní budou: 40 tisíc korun nás stojí opravená dodávka (naší autoflotily posledního času) u autoklempíře, máme ji již opravenou k vyzvednutí a cca 20 tisíc korun nás budou stát pokračující rekonstrukční práce na útulcích posledního času v Čejetičkách, Podlázkách a v Mnichově Hradišti. (Na kterých z časových a úsporných důvodů pracujeme současně.) K vyzvednutí máme další opravené auto u automechanika, zatím nevím, kolik oprava stála. 4 200 korun je za autopojištění auta naší autoflotily posledního času. 5 280 a 5 300 korun jsou splátky za půlmilionovou půjčku na protiatomové bunkry v Jažlovické ulici, kterou jsme si letos v září museli vzít, abychom tyto bunkry mohli pro nás všechny pořídit, 4 750 na splátku za dvousettisícovou půjčku za režii naší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu v září a 1654 je splátka za stotisícovou půjčku na stodolu, kterou jsme pořídili tento pátek, jak jsem referovala výše. Všechny další výdaje přicházejí průběžně.

Prosím, pomůžete nám zvládnout i tyto finanční výlohy?

Děkujeme vám!

 

Čísla účtu již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenstí – Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

 

fotka

 

wp_20160801_009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy