Co je u nás, Mariánského společenství, nového? Přečtěte si zde. Děkujeme, sbírka trvá


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i tento týden si zde můžete přečíst, co je u nás, Mariánského společenství, nového.

Minule jsem informovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/10/25/meli-jsme-havarku-pomuzete-nam/

 

 

Dokončili jsme informační video o nás, Mariánském společenství. Můžete jej zhlédnout zde:

 

 

I nadále spěcháme s přípravou naší autoflotily, útulků posledního času, protiatomových bunkrů a se všemi aktivitami pro naši Nebeskou Rodinu, čili: s přípravou na poslední časy, které se k nám horempádem blíží… (Což můžeme vidět téměř všude kolem sebe, aspoň těmi, kteří nemají oči zavřené. Příklad zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/11/01/kardinal-vlk-a-satansky-slet-v-praze/  )

 

Modlete se za nás, prosím, je to velký modlitební, duchovní boj o každou píď, o každý další krok. Zvláště nyní před Varováním, které je téměř za dveřmi…Modleme se za jeho příchod, za brzký příchod Varování, za brzký příchod Pána Ježíše ve velikém daru Božího milosrdenství Varování, vyzývá nás ve zjevení naše Nebeská Rodina.

 

Atmosféta houstne každým dnem, to mj. dokazují i zemětřesení, tam, kde dříve nebyla, aspoň ne tak častá, příkladem je současná Itálie. De facto se jedná o Řím -Vatikán, odkud zemětřesení jsou posouvána HAARPEM a odsouvána, na Řím – Vatikán však také dojde. Varování se zkrátka blíží. Buďme připraveni.

 

Odtud také apely naší Nebeské Rodiny na ještě větší urychlení naší činnosti pro Nebeskou Rodinu. My nevíme, jak bude vypadat situace po Varování, ale jsou určité úkony a cíle, které musíme stihnout ještě do Varování.

 

Proto nás v následujících dnech čekají: Dokončení rekonstrukčních prací na útulcích posledního času v Podlázkách a Čejetičkách ( u Mladé Boleslavi), koupě Pannou Marií vytyčené strategicky důležité stodoly + za 510 tisíc korun, na kterou sbíráme finanční prostředky na nákup a, viz dále:

/+… z korespondence, sms, nasazených satanistů mezi sebou: „Nesmej dostat pujcku na …- dotyčnou stodolu – to by byla pohroma   nesmeji to dostat byl tam bavorsky misijni klaster Franske rise, spojila by vychod a zapad cirkve to by byl prusvih mají ho primo na pozemku pod stodolou v zakladovych kamenech. Musime poskytnout pujcku se zastavou v nas prospech. Hrozne by temi … posílili. Zehnám mu  (černě) zde. Jarda.“/

 

Tento týden nás čekají dále tyto výdaje: Za autoopravy u automechanika a za odtah naší havarované dodávky, viz blog výše, nás čeká zaplatit 18 000 korun a u autoklempíře máme zaplatit cca. 40 tisíc korun. Máme koupit další stavební dodávku, jak Panna Maria chce, viz: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/10/25/meli-jsme-havarku-pomuzete-nam/, v hodnotě 50 tisíc. Za autopojištění je to přes 5 tisíc korun. Rekontrukční práce na útulku v Podlázkách v příštích dnech nás bude stát cca 10 tisíc korun.

 

Pomůžete nám, prosím, s úhradou i těchto finančních nákladů?

 

Moc vám děkujeme!

 

Čísla účtu již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenstí – Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

 

fotka

 

 

 

 

 

Reklamy