VŠEM NAŠIM MODLITEBNÍKŮM: MODLEME SE JAK O ZÁVOD – PROSME NAŠEHO NEBESKÉHO TATÍNKA, ABY VAROVÁNÍ BYLO JEŠTĚ V ŘÍJNU 2016!


Naši milí modlitebníci, čtenáři, podporovatelé,

přináším vám dvě zprávy: dobrou a špatnou…jak už to tak bývá. Jakou chcete slyšet dřív?

Tedy ta špatná: Varování, převeliký to Dar Božího Milosrdenství, bylo Bohem Otcem odloženo. 😦 Mělo k němu dojít toto pondělí, 3. října, ale lidské hříchy a lidská selhání a chyby způsobily zvrat v Božím rozhodnutí. Ne že by Varování bylo zrušeno, ale bylo naším Nebeským Tatínkem odloženo… 😦

 

Teď ale ta dobrá, nadějná zpráva…  Není všem dnům konec! Z PŘEVELIKÉ LÁSKY BOŽÍ A NEZMĚRNÉHO BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ NENÍ VŠE ZTRACENO! MÁME SE MODLIT, ABY VAROVÁNÍ BYLO JEŠTĚ V ŘÍJNU, BYLO NÁM NAŠÍ NEBESKOU RODINOU ŘEČENO!

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/10/03/az-prijde-varovani/

 

PROSÍM, MODLEME SE JAK O ZÁVOD! V SÁZCE JE MNOHO DUŠÍ! VAROVÁNÍ ZPŮSOBÍ VELKÁ OBRÁCENÍ, A TÍM PÁDEM ZKÁZU MNOHA HŘÍCHŮ! MNOHO HŘÍCHŮ MNOHA LIDÍ BUDE SETŘENO, MNOHO LIDÍ BUDE PLNĚ DUCHOVNĚ OSVOBOZENO, MNOHO ŽIVOTŮ A DUŠÍ BUDE ZACHRÁNĚNO, DOJDE K VELKÉ DUCHOVNÍ ÚLEVĚ!

 

MODLEME SE, MODLEME SE. PROSME NAŠEHO NEBESKÉHO TATÍNKA, ABY SE NAD NÁMI VŠEMI SMILOVAL, ZASÁHL A SESLAL K NÁM LIDEM VELIKÝ DAR SVÉHO MILOSRDENSTVÍ, VAROVÁNÍ, KTERÉ LIDSTVO JEŠTĚ NIKDY PŘEDTÍM NEZAŽILO, JEŠTĚ TENTO MĚSÍC, V ŘÍJNU 2016.

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/10/03/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-marianskeho-spolecenstvi-jezis-lidstvu-na-dnes-pondeli-az-nedeli-3-10-9-10-2016-a-dal-po-varovani-na-umysly/

 

PROSME O BOŽÍ MILOSRDENSTVÍ, MODLEME SE MODLITBY K BOŽÍMU MILOSRDENSTVÍ.

 

DĚKUJEME!

 

PÁN JEŽÍŠ VÁS VŠECHNY ŽEHNEJ

 

Vaše Mariánské společenství