Co bylo v uplynulých dnech a co stojí před Mariánským společenstvím nyní? Přečtěte si zde. Sbírka trvá, děkujeme!


Naši milí čtenáři, modlitebníci podporovatelé,

a co je tento týden u nás nového?

Porovnete s minulým týdnem, zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/09/28/pravidelna-rekapitulace-nasi-prace-pro-nasi-nebeskou-rodinu-dekujeme-sbirka-pokracuje/

 

I tento týden pokračujeme s rekonstrukcemi útulků posledního času, Juraj se před několika hodinami vrátil ze Sopotnice, kde se věnoval nezbytné údržbě domu komunity našeho Mariánského společenství (hlavně vysekával nálety porostu kolem domu) a dnes, ve čtvrtek, se vrací do Dublovic, kde do konce víkendu (o víkendu se k němu připojí Honzík) dokončí podlahy 4 útulků posledního času. A tím by rekonstrukce útulků v Dublovicích měla být uzavřena.

wp_20160910_12_29_39_pro

V pondělí se přesune konečně do Čejetiček a Podlázek (u Mladé Boleslavi). Tam začne rekonstrukční práce na tamějších dvou útulcích (na místech klášterní školy sv. Metoděje v Podlázkách a kláštera sv. Nauma v Čejetičkách). Tolik krátká informace o práci našeho stavebního týmu „garáž“.

Pracovní tým „auto“ dál připravuje naši autoflotilu a jezdí žehnat a modlit se po republice, tam, kam jej Panna Maria aktuálně pošle.

Fotografie0096

A já, s modlitebním týmem „oltář“, jako vždy, spolu s dalšími modlitebníky, zašťiťujeme ve dne v noci od hlavního oltáře na Pankráci také činnost obou našich pracovních týmů.

WP_20160828_002

 

Jak víte, aktuálně sbíráme finanční prostředky na koupi sýpky, tak, jak nám Panna Maria ve zjevení určila: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/09/28/pravidelna-rekapitulace-nasi-prace-pro-nasi-nebeskou-rodinu-dekujeme-sbirka-pokracuje/

 

A NOVĚ, POZOR! BUDEME, MILOSTÍ BOŽÍ, ROZŠIŘOVAT ZÁZEMÍ NAŠÍ SOPOTNICKÉ KOMUNITY! Pán vyslyšel naše modlitby a nově se objevil na prodej bezprostředně sousední dům (!), jen za 780 tisíc korun! Což na tuto stavbu i s pozemkem je velmi dobrá cena:

 

sopotnice

sopotnice2sopotnice3sopotnice4

 

Interiér bude poté potřebovat rekonstrukci…

sopotnice5sopotnice7sopotnice9sopotnice11

…ale to předbíhám.

Nyní se hlavně musí stát naše Mariánské společenství jejím vlastníkem.

Mariánské společenství tím významně získá možnost se rozrůst, respektive jeho sopotnická komunita.

 

Již příští pondělí, 10. října, máme zaplatit zálohu na koupi, ta činí celkem 80 000 korun. Prosím, pomůžete nám tímto způsobem sebrat tyto finanční prostředky? Pán Ježíš nám dílo požehnej.

Samotnou koupi, podle aktuálních možností, uskutečníme zřejmě pomocí hypotéky, dá-li Pán.

 

Jinak výdaje, o kterých vím, které nás čekají v následujících dnech, jsou:  12 tisíc na dokončení podlah 4 dublovických útulků, 12 tisíc za gumy na rychlé auto (sanitku). Jiné výdaje přicházejí průběžně.

 

Prosím, pomůžete nám do pondělí dát dohromady 80 000 korun na zaplacení zálohy ke koupi domu v rámci rozšíření ubytovací kapacity sopotnické komunity Mariánského společenství, a tím pádem jejího rozšíření?

 

Vždyť Panna Maria nám ve zjevení, které jsem také zveřejnila, řekla, že tato komunita bude velká.

 

Moc vám děkujeme!

 

Čísla účtu již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330
Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaši Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj, Věruška, Ivan, Ivanka a Honzík

 

fotka

 

 

Reklamy