Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Satanisti se snaží škodit a přivádět zkázu a zmar, kde můžou…


Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: satanik@hell.com
Komu:
Datum: 26. 9. 2016
Předmět: Hodonín nevyšel, Filipino komando bylo v regionu a žehnalo

„AVE SATANAS 666!!!

Udělali jsme všechno pro to, aby to dnes vyšlo. Filipa (pozn. tak zednosatanisti říkají mně) se nějak dozvěděla a překazila nám černomodlitební železniční neštěstí http://brno.idnes.cz/vnorovy-dalsi-vykolejeny-vlak-dz4-/brno-zpravy.aspx?c=A160926_182437_brno-zpravy_zuf (pozn. ano, náš tým „auto“ byl v těch končinách a žehnal tam)
Následně nám druhé Filipino komando překazilo křtění novorozenců u bratra Špendlíka. (pozn. „katolického kněze“ Czendlika. Dost těžko šlo o „křest“, v Lankškrouně náš tým „garáž“ byl večer, mezi osmou a desátou hodinou, a večer se nekřtí! Spíš pravý opak toho 😦 …)
Povedla se nám aspoň akce v Plzni, kde hořely Satanovy panely na střeše http://plzen.idnes.cz/pozar-dum-plzen-fotovoltaika-ohen-hasici-fpt-/plzen-zpravy.aspx?c=A160926_211745_plzen-zpravy_jzk
Vyhořel tam oltář velikých modlitebníků a Plzeň je nyní bez ochrany.
Satan nám všem žehnej
Sataník (pozn. zatím nevím, kdo je)
bratr kazatel“
———- Původní zpráva ———-
Od: adramelech@hell.com
Komu:
Datum: 26. 9. 2016
Předmět: Akce Krampol

„AVE SATANAS 666!!!

Bratr Krampol zradil a přijal Krista. Dokonce jeho žena doma zřítila modlitební oltář s Ježíškem a Panenkou Marií. V satanistické Pařížské ulici!
Okamžitě jsme jim dali v obedienčním bytě likvidační nájemné a zbavíme se jich z centra http://www.playtvak.cz/sledovacka-borhyove-kde-udelali-s-milencem-chybu-fuy-/telebrity.aspx?c=A160918_092530_telebrity_kuko
Utajit
Adramelech (pozn. Tomáš Halík)
bratr černý kardinál“
Modleme se za Krampolovi, prosím
Pán Ježíš vás všechny žehnej
SLÁVA NEJSVĚTĚJŠÍ BOŽÍ TROJICi NAVĚKY!
Petra Bostlová
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: