Naše práce pro naši Nebeskou Rodinu za poslední týden – rekapitulace a co nás čeká. Děkujeme za vaši podporu! Sbírka trvá dál


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i tento týden přináším vám čerstvé informace z naší práce pro naši Nebeskou Rodinu.

Minulý týden jsem informovala:

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/09/08/co-je-za-posledni-dny-u-marianskeho-spolecenstvi-noveho-dekujeme-vam-sbirky-pokracuji/

 

Tento týden konečně dokončíme dublovické útulky. Hurá! Poslední, co zbývalo, byly podlahy. Ty právě dokončujeme. Je nás málo, ve srovnání se šířkou naší činnosti, které se máme věnovat a tedy věnujeme, postupujeme tak ne tak rychle, jak bychom rádi. Ale snažíme se, co to dá.

Jak naši kluci dokončují dublovické útulky:

wp_20160910_12_29_39_pro

2016-09-03-16-00-061

A takhle pak vypadají naše zrekonstruované útulky posledního času (před jejich vybavením), které pro vás připravujeme, kam se budete moci, až začne pronásledování, uchýlit. Budou v nich zároveň vysluhovány mše svaté a jak víme od Panny Marie, Panna Maria je přikryje svým svatým pláštěm ochrany, také při jaderném výbuchu:

2016-08-28-19-20-521

 

Minulý týden Jura, náš hlavní stavař, byl na vizitaci v naší komunitě Mariánského společenství v Sopotnici, aby opravil na domě, co už se nedalo odkládat. Plánujeme, že po rekonstrukci útulků v Čejetičkách a Podlázkách, které by měly trvat celkem cca 2 týdny, se do Sopotnice  vrátí, aby se začal plně věnovat rekonstrukci domu. To už se moc těšíme!

WP_20160806_19_25_05_Pro

 

O nadcházejícím víkendu budeme opravovat objekt ve Vápenné, je nad někdejším tamním cyrilometodějským klášterem. Na to se moc těším! Již několik měsíců mám tu v Praze u hlavního oltáře připravené díly k oltáři, které budou instalovány právě tam. Po tolika staletích se tak vrátí na tamější svaté místo svaté obrazy a sochy. HALELUJAH!

vapenna_objekt6

 

Příští týden se, konečně (!), dostáváme k oněm vytouženým rekonstrukčním pracem na čejetičských a podlázkých útulcích posledního času, tedy: k přesvatým místům naší země. Jak víte z mých blogů, jsou to místa na bývalé klášterní škole sv. Metoděje, jím založené (!) a klášteře sv. Nauma, dalšího ze Sedmipočetníků.

Tolik, co stojí před naší pracovní (stavební) skupinou „garáž“ pro následující dny.

 

Pracovní skupina „auto“ i nadále připravuje naši autoflotilu a průběžně jezdí žehnat a modlit se na místa naší země, kam je Panna Maria pošle.

 

Tento týden nás čekají následující finanční výdaje: za rekonstrukci vrat na dublovickém útulku máme zaplatit zámečníkovi  7 200 korun. Víkendové rekonstrukční práce útulku ve Vápenné nás příjdou cca na 7 tisíc korun. 11 tisíc korun je za autopojištění, které mám stále ještě zaplatit (je to celkem 5 složenek). Ukázalo se, že na červené dodávce byly další její části zkorodované, u automechanika za jejich opravu máme nyní zaplatit 19 tisíc. Další záloha na opravu Felicie, kterou nám satanisti havárií rozbili, činí 10 tisíc. Ještě stále je před námi výměna rozbitého motoru u jednoho z trabantů, výjde nás na 25 tisíc. Necháváme dělat mříž ke vstupu na odkryté poutní místo kaple Panny Marie kláštera sv. Nauma. Nevíme ještě, kolik si za ni zámečník řekne. Další výdaje přicházejí postupně.

Pomůžete nám, prosím, i s těmito pro nás vysokými výdaji?

 

Moc vám děkujeme!

 

Čísla účtu již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Nenechme se ukolébat 25 lety, které jsme, milostí Boží, dostali navíc, do času veřejného vystoupení Antikrista. Nikdo z nás nesmí usnout na vavřínech ani zaspat, boj pokračuje ještě s větší intenzitou, než doposud. Jsou před námi všemi velmi těžké časy. Pán Ježíš nám všem žehnej.

 

Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaši Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj, Věruška, Ivan, Ivanka a Honzík

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/27/zjeveni-panny-marie-marianske-spolecenstvi-je-napul-dilo-bozi-a-napul-lidske-je-pro-zachranu-sveta/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/05/zjeveni-panny-marie-vsem-nasim-podporovatelum/

 

Reklamy