Boží Ruka zasahuje

Prohlášení prezidenta Ruské federace, jeho Excelence Vladimira Vladimiroviče Putina, k evropským zákonodárcům


Prohlášení prezidenta Ruské federace, jeho Excelence Vladimira Vladimiroviče Putina, k evropským zákonodárcům

„Vážení poslanci,

nařídil jsem přípravy na obranu před očekávaným teroristickým útokem proti Ruské federaci ve dnech 29. – 30. září 2016. Nařídil jsem ochranu vzdušného prostoru a apeluji na vás, aby se členské země Evropské unie k naší snaze o bezpečnost připojily.
Budeme ve stavu nejvyšší bojové pohotovosti a nedovolíme jakýkoli teroristický čin proti Rusku. Každá provokace bude tvrdě potrestána. Chci vás také upozornit na mimořádný výskyt strategických bombardérů ve vzdušných prostorech sousedících s našim vzdušným prostorem.
Interpelujte vaše vlády, protože právě dokončujeme systém Metatron Lajka, který znemožní start balistickým raketám na libovolném prostoru, který nový družicový systém zabírá.
Ruská federace přejímá ochranu bezpečnosti nad celým světem.
Vladimir Vladimirovič Putin
v. r. „
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: