Boží Ruka zasahuje

Zjevení Panny Marie: Mariánské společenství bude vysílat!


Zjevení Panny Marie dnes nad ránem, 29.8.2016:

„Mé děti,

učiňte vše pro spásu českého a slovenského lidu. Modlitební skupina, kterou jsem vybrala pro Slovensko, byla rozložena hříchem a ďáblovými svody. Jste dnes jedinou modlitební skupinou sloužící na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Neotáčejte se zády k vašim slovenským bratřím a sestrám, ale pomozte jim v přetěžkém údělu, kdy Můj milovaný syn Robert Fico sedí ve společné vládě se satanisty a ti již potichu znesvěcují Slovensko. 
Vaše přítomnost v Praze je nutná, proto rozšiřte svou působnost tak, abyste slovem i obrazem sloužili všem věřícím vašich zemí. Nabídněte proto všem, kteří o to mají zájem, účast na společných telefonických modlitbách a dále učiňte živý obraz vašich společných modliteb na Ďáblově síti, kterou vy lidé nazýváte Facebook. Když on má tu troufalost znesvěcovat příbytky Boha, vy jděte a na jeho vlastní půdě žehnejte. 
A tak buďte svými modlitbami přítomni slovem i obrazem po celém světě každému, kdo k vám se uteče se svými duchovními potřebami. Jsem vždy přítomna u vašich modliteb a vězte, že laickou mši svatou vede Můj milovaný syn Ježíš. 
Učiňte vše pro to, abyste získali útulky posledních časů, jsou velmi důležité a právě díky jim se posléze rozšíří Mariánské společenství. 
A k tomu vám žehnám+++
Panna Maria“
DĚKUJEME, MAMINKO!
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: