Praktické rady, jak se stát HRÁZÍ PROTI SATANU!


Na tenhle blog se chystám už dlouho…Ale znáte to: každý den přichází mnoho situací k okamžitému řešení, a tak jsem ne úmyslně psaní těchto řádků neustále odkládala. Ale konečně, chvála Pánu (!), Božím požehnáním se ušetřila chvilka, a tak usedám za klávesnici.

 

Budu často opakovat, co nám Panna Maria uložila. Jak jíst a pít a jak se sebou zacházet:

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/02/11/z-videni-panny-marie-o-vode-soli-oleji-a-nejen-chlebu-opatrme-si-solne-lampy-k-oslave-panny-marie/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/05/ze-zjeveni-panny-marie-recept-na-rezy-panny-marie-dobrou-chut/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/18/co-jist-a-co-nejist-varovani-panny-marie-pred-znesvecenim/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/23/dulezite-zjeveni-panny-marie-znovu-o-znesvecujicim-jidle/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/05/09/zjeveni-panny-marie-jak-zit/

 

  • Budu opakovaně zveřejňovat DŮLEŽITOST těchto instrukcí Panny Marie, abychom se stali nepřekonatelnou hrází proti Satanu!

 

(Zachovávání Desatera, každodenní modlitby, mše svaté, svaté přijímání, svátost smíření – svatou zpověď už ani nezmiňuji. Ty jsou pro každého katolíka nezbytnou samozřejmostí! – https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/  )

 

To nové, co přinese tento blog, je pomoci vám lépe a snadněji přejít k dodržování VŠECH výše Pannou Marií řečených instrukcí. Instrukce ohledně jídla a pití jsou snad v blozích výše jasné. Co nám snad může přinést trochu toho hlavy lámání, jsou istrukce v pořadí posledním blogu –  https://petrabostlova.wordpress.com/2016/05/09/zjeveni-panny-marie-jak-zit/ – ohledně toho, co vchází ne dovnitř (jídlem a pitím) do našeho těla, ale vně (a dovnitř našeho ústrojí pak vsáknutím pokožkou).

 

Krátce řečeno: hygienu těla je nezbytné provádět jen samými přírodními prostředky. Když se ve svém okolí poohlédnete, zjistíte, že i ve vašem okolí existují obchůdky, kde nakoupíte i ryze přírodní mýdlo (beze všech chemikálií), i takový šampon na vlasy na čistě přírodní bázi. Jiné než tyto nepouživejte.

Zvláště my ženy, které byly zvyklé používat gely na vlasy či tužidla, zjistíte, že stejnou tužící funkci vašeho účesu zcela zastane i recept našich babiček: do mokrých či suchých vlasů po jejich umytí vetřete trochu vymačkané šťávy z citrónu a uvidíte, že kromě bezvadného  natužení dojde i ke zlepšení jejich kvality.

Místo deodorantů vytvořte si dokonalý „antipotič“ (:-) ): do vepřového sádla zamíchejte trochu jedlé sody a potřete si, zvláště po koupeli, podpaží. Uvidíte, že ani v tyto horoucí dny tak nevypotíte ani kapku. Vydržíte svěží celý den a během dne není třeba potírání opakovat, ale stačí ráno, než vyjdete z domu.

Máte-li suchou pokožku a trpíte-li svěděním těla po koupeli a nepomůže vám ani přejití na používání přírodních mýdel (což v naprosté většině pomůže), do koupele tedy přidávejte trochu exorcizovaného panenského olivového oleje nebo se po koupeli natřete vepřovým sádlem či olivovým olejem (můžete do nich přidat voňavé bylinky).

Taktéž místo krémů na obličej používejte exorcizovaný olivový olej nebo vepřové sádlo (kdo máte více času, můžete si zpestřit přidáním voňavých bylinek).

Zatím nevím, jestli existují i přírodní parfémy. Takové, v kterých by nebyla ani špetka chemie. Vaše osobní fantazie s levandulí či mateřídouškou však mohou učinit divy 🙂

 

Tolik zatím, co vím. Více snad až příště.

 

Pokojné dny vám přeje

 

Petra Bostlová