Pravidelná rekapitulace činnosti Mariánského společenství za poslední dny. Sbírka trvá, děkujeme vám!


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

tak jako téměř každý týden, i tento týden vám přináším aktuální zprávy z naší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu.

Minulý týden jsem informovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/19/vyhlasuji-sbirku-na-porizeni-koupi-dvou-protijadernych-a-protikatastrofickych-sklepu-bunkru-v-praze-tak-jak-panna-maria-chtela/

 

Vyhlášená sbírka na nákup protijaderných (protikatastrofických) bunkrů pokračuje dál.

 

Stejně jako sbírka na koupi prodávaného (!) katolického kostela! https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/08/zjeveni-panny-marie-vyhlasuji-sbirku-na-zachranu-koupi-prodavaneho-kostela-sv-jana-nepomuckeho-v-novem-meste-nad-metuji/

 

 

Činnost naší modlitebně pracovní skupiny Mariánského společenství stále pokračuje v podobných intencích: Jsme stále rozděleni na 3 pracovní skupiny: pracovní skupinu „auto“, která i nadále připravuje naši autoflotilu a modlitbami a žehnáním posvěcuje naši zemi misijními cestami, pracovní skupinu „garáž“, která i nadále připravuje, staví a přestavuje útulky posledního času, protijaderné bunkry a renovuje kapličky Panny Marie a poutní místa a pracovní skupinu „oltář“, která toto vše zašťiťuje od našeho hlavního oltáře na Pankráci svými modlitbami, ve dne, v noci. (Komunita Mariánského společenství v Sopotnici se podílí modlitebně a denní prací v komunitě.)

 

Od doby, kdy jsem podrobně informovala o naší čnnosti naposledy, jsme pořídili další 3 dodávky, tentokrát ryze stavební. (Předchozí 3 dodávky, kterými diponujeme, jsou na převážení osob.) Naše stavební a rekonstrukční činnost, vzhledem k zadání Panny Marie pro naše Mariánské společenství, bude stále více a více narůstat a bobtnat, úměrně rozšiřování komunity. Zadání Panny Marie, viz kupř. zde:

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/07/06/zjeveni-panny-marie-jak-to-dopadlo-halelujah-ave-maria/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/07/10/zjeveni-panny-marie-co-dal/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/07/13/zjeveni-panny-marie-o-marianskem-spolecenstvi/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/07/15/zjeveni-panny-marie-o-nasich-ukolech-v-marianskem-spolecenstvi/

Nebylo již efektivní neustále si stavební dodávky ke stavbám na útulcích půjčovat z autopůjčoven, vyšlo to draho. Pořídili jsme tak za dobré ceny v dobré kvalitě celkem 3 starší stavební dodávky (1krát Master a 2krát Trafic).

 

Pořídili jsme také jednu starší Felicii, která bude k dipozici komunitě v Sopotnici. Hned při jejím převozu z autobazaru, stejně jako při převozu dvou předchozích stavebních dodávek, nám ji – je – satanisti poškodili pulzními děly a Felicii nadto havárií, na dálnici z Brna do Prahy na nás z kamionu v plné rychlosti hodili velký železný trojúhelník. Za běžných okolností by to byla smrtelná havárie. JENŽE NAŠE NEBESKÁ RODINA NÁS NEDÁ! HALELUJAH! PANNA MARIA NÁS PŘIKRYLA SVÝM OCHRANNÝM PLÁŠTĚM! AVE MARIA! Ve výsledku se nám tak kompletní servis těchto aut prodraží, o což taky satanisti usilují a to je důvod, proč na nás neustále útočí. Kromě důvodu zprovodit nás ze světa.

 

Co se týče útulků posledního času a jejich stavebních úprav, oprav a stavebních a rekonstrukčních zásahů, nyní ze všech 14 zbývají poslední dva k dokončení. V Podlázkách a Čejetičkách. Do konce tohoto týdne bude hotový útulek v Třebsku u Příbrami a jen ještě doděláme podlahy v dublovických 4 útulcích.

 

Poté se s o to větší stavební vervou vrhneme na rekonstrukci sopotnické chaloupky, kde sídlí komunita Mariánského společenství . (Což by mělo být řádově do měsíce, po ukončení stavebních prací a připrav stávajících útulků.) Jako první přijde na řadu koupelna, která v chaloupce není, jen je připravený a vyzděný prostor, kde bude. Nevíme, jestli stihneme vyměnit střechu ještě letos, spíš to vypadá až na příští rok. Nemyslíme si, že bychom práce na střeše stihli ještě do zimy. Budeme muset také vyměnit jednu zeď chaloupky a kousek, je napadená nejspíš dřevomorkou a červotoči (to je strana, kterou vidíte na obrázku níže). Práce na ubytovacích prostorách z půdy, a tím tak rozšíření ubytovací kapacity objektu, příjdou až poté.

Toto je stav sopotnické chaloupky nyní:

WP_20160806_19_07_43_Pro

WP_20160806_19_25_05_Pro

WP_20160806_19_25_14_Pro

Rekonstrukce si vyžádá nějaký čas a finance, ale my jsme rádi, že chaloupku máme, je Pannou Marií velmi požehnaná a věky promodlená! 🙂

WP_20160806_19_11_25_Pro

 

 

A nyní, jaké výdaje nás čekají v následujícím týdnu: výdaje na stavební práce na útulcích (podlahy a stavební materiál na rekonstrukce) nás vyjde na cca. 30 tisíc. Oprava satanisty havarované Felicie nás bude stát 20 tisíc (je zasažen celý podvozek po celé délce auta). U Masteru v rámci jeho kompletního servisu dáme za opravu převodovky 10 tisíc a u autoklempíře 30 tisíc korun. Trafic a Scudo (-předchozí osobní dodávka) půjdou k autoelektrikáři, dohromady za 40 tisíc. Jumper (- předchozí osobní dodávka): rozvody a velký servis bude za 20 tisíc. Scudo je po kompletním servisu, za práci automechanikovi zaplatíme cca. za 20 tisíc. U Boxera (-předchozí osobní dodávka) zaplatíme za měřák paliva. Tolik plánované výdaje. Neplánované přicházejí postupně.

 

Pomůžete nám, prosím, i s těmito výdaji?

Moc vám děkujeme!

 

Čísla účtu již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Nenechme se ukolébat 25 lety, které jsme, milostí Boží, dostali navíc, do času veřejného vystoupení Antikrista. Nikdo z nás nesmí usnout na vavřínech ani zaspat. Boj pokračuje ještě s větší intenzitou, než doposud. Pán Ježíš vám všem žehnej.

 

Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaši Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj, Věruška, Ivan, Ivanka a Honzík

Reklamy