LIST PREZIDENTU VLADIMÍRU PUTINOVI – POSELSTVÍ OD PÁNA JEŽÍŠE KRISTA PRO NĚJ! Prosím, předejte


List prezidentovi Vladimírovi Putinovi – 20. augusta 2016

21.augusta 2016 – 12: 32

 

[Pre všetkých, ktorí čítajú tento list, prosím, pokúste sa dostať tento list do rúk prezidenta Vladimíra Putina. Niektorí z vás môžu mať prostriedky, ako to dosiahnuť – prosím doručiť tento list k nemu. Ďakujem. Nech vás Ježiš Požehnáva + všetkých, ktorí čítajú tieto slová]

 

20.augusta 2016

Prezident Vladimír Putin,

Krasnopresněnskaja nab2

Biely dom

Moskva, Rusko

Najpočestnejší prezident Vladimír Putin, volám sa …. + Som katolík, vizionár a prijímal som správy od Ježiša a Márie od roku 1967 som bol prenasledovaný Cirkvou od roku 1984. V roku 1985 som sa stretol s pápežom Janem Pavlem II. na súkromnej audiencii a v roku 2005 som bol neprávom uväznený. V posledných niekoľkých dňoch ma požiadal Ježiš napísať a povedať vám nasledujúce:

 

On Vás i ľud Ruska veľmi miluje. On Vás volá „Kráľ severu, zväzu odhalenia a Starého zákona“ – ako Cyrus starý. Ste ako starozákonný vodca, ktorého Boh používa na testovanie svojho ľudu.

 

Slovo Ježiša je toto: Budem používať kráľovstvo Ruska, očistím kráľovstvá Západu, ale hovorí, že ideológia komunizmu sa nepáči Bohu, pretože predstavuje ateistické prejavy doktrín proti Božím deťom. Spomeňte si na svoje dedičstvo kristológie, Matky Ruska a zmeňte svoju krajinu k tomu skvelému základnému kameňu.

 

Nemyslite si, že Boh podporuje demokraciu kapitalizmu, pretože to uráža Boha. Tiež morálka ideológie svetového demokratického štátu boli kedysi postavené na kresťanských hodnotách, ale teraz predali svoje národy, satanovi a jeho modlárstvu. Váš národ je na ceste k invázii západnej Európy – najmä – prevzatie Vatikánu. Nepokračujte po tejto ceste, pretože to prinesie Veľkú vojnu.

 

Ježiš prosí, či by ste napísali pápežovi Benediktovi XVI., aby prijal globálne zasvätenie Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie, ako to požaduje Naša Pani z Fatimy. Náš Pán žiada tohto pápeža Benedikta XVI., lebo je legitímne pravý pápež. František nebol kánonicky zvolený a Benedikt XVI. bol donútený odstúpiť.

 

Čína je váš spojenec a plánuje zaútočiť a napadnúť celú Áziu a Spojené štáty Americké. Tie by to nemali podporovať, lebo Amerika bude padať a Čína sa otočí proti Rusku.

 

Rusko musí zostať mimo plánov Stredného východu napadať Izrael, aké veľké bolesti budú spĺňať všetci zúčastnení v týchto snahách. USA bude padať, ale opäť vzrastie na pomoc svojmu národu, pretože akonáhle Čína sa obráti proti vám, budete hľadať pomoc.

 

Matka Rusko musí sa obrátiť ku Kristovi a striasť sa hriechov ateistického komunizmu. Potom raz Čína bude prekonaná, bude konvertoval na kresťanstvo.

 

Ježiš prosí prezidenta Putina, aby bol opatrný, pretože Antikrist žije a chce prevziať váš národ, aby vyviedol Veľkú vojnu. Pochopte, že rodina Bilderberg, ruská mafia a slobodomurári – s mnohými tajnými spoločnosťami –sú dobre zakorenené vo vašej vláde, ktorí ovládajú sily, aby svoju krajinu viedli do vojny. Preto je nutné sa obrátiť k Bohu, lebo len On môže zmeniť záležitosti.

 

Ak by ste nedostali pomoc od rímskych katolíkov apoštolskej Cirkvi zasvätenie Ruska, Svätej Matke. Vyžiadajte Svätého ruského pravoslávneho patriarchu, so všetkými biskupmi a kňazmi – zjednotiť všetkých kresťanov – zasvätiť Rusko Jeho Matke Božej Márii, Jej Nepoškvrnenému Srdcu, ktoré zmierni veľké skúšky, ktoré vstúpia na svet.

Ježiš požehnáva Vás i ľud, Ruska a všetky svoje deti, ktorí hľadajú kľud a pokoj.

Aj naďalej Boží služobník a budem sa za Vás modliť a za vašich ľudí.

Boh vám žehnaj.

…“+

 

+ Totožnost katolického vizionáře znám, jeho totožnost a podpis, navzdory jeho odvaze vystoupit nikoli anonymně, však nezveřejňuji, kvůli jeho bezpečnosti! (Řádění a slídění zednosatanistů po autorovi bude veliké. PANNO MARIA, MATKO BOŽÍ, PŘIKRYJ JEHO I CELOU JEHO RODINU SVÝM OCHRANNÝM PLÁŠTĚM, PROSÍM! Amen)

 

 

ADONAJ GÁDÓL!

 

 

Petra Bostlová

 

Reklamy