Satanisti nás mají na mušce a jdou po duších homosexuálů


Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: kacenka@hell.com
Komu:
Datum: 17. 8. 2016
Předmět: Monitoring Mariánského společenství

„AVE SATANAS 666!

Zdokumentovali jsme činnost Mariánského společenství )pozn. toť naše modlitební skupina) a jejich posvěcovací aktivity. Bohužel je nemůžeme dostat na porušení učení Katolické církve, protože neschvalují homosexualitu. Propagují v souladu s učením církve pomoc homosexuálům, což je samozřejmě v příkrém rozporu s našimi zájmy. My potřebujeme homosexuály posedlé a svolné jako naše beránky. Homosexuál, který drží celibát je pro nás bezcenný, protože zvítězil nad svou posedlostí.
Připravili jsme pro vás typologii Mariánského společenství. Zleva na snímku (pozn. horní fotka, pořídili ji než se začal formovat průvod na Prague Pride, stojíme pod Sv. Václavem na Václavském náměstí, modlíme se a mluvíme s homosexuály) stojí laický kněz (pozn. Honzík). Žije v celibátu. Vedle něho stojí stará ženská, která vypadá jako Neo z Matrixu (pozn. Věruška). Je nebezpečná. Má absolutní Boží ochranu, všichni naši poslové, kteří se s ní setkali zapomněli náš satanistický úkol, má kolem sebe neustále ochranné anděly.
Uprostřed stojí postarší pán (pozn. Ivan). Zjistili jsme, že žije úplně bez hříchu, snažíme se na něm černomodlitebně pracovat, aby měl pochybnosti a odešel. Další s křížem mladý kluk (pozn. Juraj) je nebezpečný svými znalostmi výstavby kostelů. Posíláme na něho společnice 666, jakmile jedem metrem v Praze.
Žena napravo v brýlích není Trinity z Matrixu. Je to Filipa! (pozn. já) Dobře si ji všichni zapamatujte. Její je to vina, že dnes mají křesťané tak mocný spolek v naší satanistické zemi.
Jejich modlitby se dotýkají samotného Božího trůnu. Jsou velmi nebezpečné. Ustanovila jsem proto jako nová papežka v ČR trilaterální černomodlitební komisi složenou ze mě, bratra Dicka a bratra Orloje. Zasílám vám fotografii z našeho ustavujícího komitétu (pozn. viz fotka dole). Zasílám vám také k uctívání fotografii nového vice KK bratra Bystrozrakého (pozn. Vladimíra Dlouhého, viz fotka uprostřed) ve služebním (pozn. zednářském) obleku.
Kačenka Ježíš (pozn. Kateřina Konrádová)
sestra papežka
image
BK6457fd_CT2I8048
13939440_1270562609622000_8576370830633513925_n
…a to už je oficiální fotka v průvodu Prague Pride, jak přinesla média. Zleva doprava Juraj ( s křížem), Honzík (s křížem) a já (s Pannou Marií).
Misie srpen 2016
A článek:

A zednosatanisti pokračují:

———- Původní zpráva ———-
Od: kacenka@hell.com
Komu:
Datum: 16. 8. 2016
Předmět: Operace HOMOSEXUÁL

„AVE SATANAS 666!

zahajuji operaci Homosexuál. Jejím cílem je vypuzení všech gayů z Katolické církve http://zpravy.idnes.cz/sikana-homosexualu-v-cirkvi-d1n-/domaci.aspx?c=A160804_111009_domaci_zt
Katolická církev je jediná, která jim může ulehčit jejich hřích. Proto je budeme postupně vylučovat z církve pro pouhá podezření a naopak je začneme hromadně příjímat do Prvního česko-slovenského chrámu Církve Satanovy http://www.cirkevsatanova.cz/home.html
I pro vás ostatní: zakládejte nyní nové přímo satanistické spolky. Budeme se množit jako krysy a zaplavíme tuto zemi http://zpravy.idnes.cz/cirkev-satanova-anton-lavey-sekty-kulty-mesiasi-fuh-/zahranicni.aspx?c=A160804_160817_zahranicni_san
Kačenka Ježíška (pozn. Kateřina Konrádová)
sestra papežka“
ŽEHNÁM VŠEM KŘÍŽEM NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA
NECHŤ JE HOSPODIN VELEBEN VĚČNĚ
Petra Bostlová
Reklamy