ANTIKRISTOVA SVATBA S DCEROU RUSKÉHO OLIGARCHY SARDAROVA, V PRAZE!


Ze zednosatanistického oběžníku:

———- Původní zpráva ———-
Od: kacenka@hell.com
Komu:
Datum: 16. 8. 2016
Předmět: SATANAELOVA SVATBA

 

„AVE SATANAS 666!

Náš prorok a spasitel Satanael (pozn. Antikrist!) uspořádal v Praze velkolepou svatbu. Celá byla v plně satanistickém duchu s rohy a plná Baphometa. Obětí byly malé růžičky, zvané družičky http://revue.idnes.cz/luxusni-svatba-rusko-nevesta-burlesky-bizarnosti-robbie-williams-miliony-16a-/lidicky.aspx?c=A160816_095807_lidicky_bib
Akci jsme ani nijak neutajovali. Satan je dnes veřejnou věcí. A lidé jsou slepí. Ani si nevšimli, co se dělo na Žofíně a přilehlou noc po celé Praze….
Kačenka Ježíška
sestra papežka“

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Nůž do zad prezidenta Putina: Sardarov!
Datum: 2016-08-17
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Rusové, 

varujte vašeho milovaného prezidenta Putina, velkého ochránce Pravoslaví, před miliardářem Sardarovem, který svou dceru vdal za Satanaela! (pozn. Antikrista!) Komu nyní bude Sardatov v Rusku sloužit? Svému prezidentovi nebo Satanu? A nechyběla ani Marta Kubišová, Robbie Williams, společnice 666 a spousta obětí!!!
…“
MODLEME SE ZA VIKTORII SARDAROVOU, PROSÍM!
VYPADÁ TO, ŽE ANTIKRIST SI VYBRAL TĚLO NOVÉHO HOSTITELE!
Na velkolepé svatbě na Žofíně zpíval Robbie Williams | (1:48) | video: _missmiranda, verona_t_

Na akci se podle informací serveru Blesk.cz prohýbaly stoly pod náloží kaviáru. Vše bylo sladěno do dokonalosti, jen se svatba nesla v poněkud bizarním duchu. Vystupovaly zde totiž burlesky oblečené do oděvů připomínající praktiky „sado maso“ ze skupiny Torture Garden.

Fotogalerie

Jedná se o tanečnice z největšího evropského fetišistického klubu. Svoje počátky má klub v Londýně, kde vznikl v 90. letech minulého století. Jeho cílem byla „oslava sexuality a fantazie v bezpečném prostředí“.

Každý svatební host i lidé, kteří svatbu připravovali, museli o veškerých detailech svatby mlčet, tak znělo nařízení novomanželů a rodiny.

Přesto ale někteří hosté a především burlesky něco málo z veselky prozradili. Na sociálních sítích totiž hosté přidávali fotografie, které poodhalovaly, jak to na Žofíně vypadalo. Podobná svatba v našich končinách nemá obdoby, podle fotografií je zřejmé, že akce vypadala jako svatba upírů nebo maškarní ples.

Hosty ani vystupující to však nevykolejilo. Robbie Williams se zřejmě nechal zlákat hlavně tučným výdělkem. „Mezi svatebními hosty z řad boháčů kolovalo, že oslava vyšla na 250 milionů korun a soukromé vystoupení Robbieho Williamse stálo okolo 50 milionů,“ prozradil Blesku dobře informovaný člověk.

Dcera ruského oligarchy Viktoria prý před dvěma lety dokončila vysokou školu v Moskvě a pak potkala svého pana „dokonalého“. Za manžela si vzala bývalého fotografa a bodyguarda moskevského klubu Gibsy Antona Antonova. Nyní Anton vlastní v Moskvě kavárnu Big Bit Café.

Majetek otce nevěsty Rašida Sardarova, který patří mezi 500 nejbohatších lidí v Rusku, prý činí v přepočtu zhruba 118 miliard korun. Od roku 1991 pracuje Sardarov jako generální ředitel holdingu Jižněuralská průmyslová společnost.

Zdroj:http://revue.idnes.cz/luxusni-svatba-rusko-nevesta-burlesky-bizarnosti-robbie-williams-miliony-16a

Reklamy