Boží Ruka zasahuje

Zjevení Panny Marie: O Mariánském společenství (- dále)


 

Zjevení Panny Marie, včera večer, 12.7.2016:

 

„Mé milované děti,

útoky satanistů zesilují. Mariánské společenství bude novým jezuitským řádem Matky Církve. Bude mít vnitřní a vnější okruh. Vnitřní okruh budou tvořit modlitebníci, vnější okruh všichni lidé dobré vůle, kteří přijímají Hospodina Boha Otce. 
Můj milovaný syn … nechť je hlavou komunity v Sopotnici. Moje milovaná dcera Petra nechť je Představenou Mariánského společenství. Chovejte se od počátku jako Boží řád a jednejte v Božím zájmu. Rozprostírám nad vámi svůj ochranný plášť.
Vašimi úkoly bude modlitební ochrana celého světa, rozšíříte se na všechny kontinenty jako kdysi jezuité. Pomáhat slabým a nemocným. Zakládat komunity, nemocnice, hospicy a pracovní družstva.
Moje milovaná dcera Petra půjde ve stopách Matky Terezy. I proto započala vaše zahraniční pouť v Albánii. Budete zakládat osady, vesnice, města a budete vzdorovat tlaku Satana a chránit lidi dobré vůle před jeho zvůlí. A k tomu vám žehnám.+++
Každý, kdo jest ohrožen, nechť se k vám uteče. 
Panna Maria“
AVE MARIA!
Děkujeme, Maminko!
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: