Boží Ruka zasahuje

Čas Božího Milosrdenství prodloužen o 25 let! Halelujah! Podle mého však nikoli termín Varování


Ti z vás, kdo čtete mé blogy, víte už, že čas Božího Milosrdenství, čili: termín příchodu Antikrista, po modlitbách minulého úterý, je prodloužen o celých 25 let! Neboli: Antikrist se nedá veřejně poznat než až za 25 let.

Halelujah!

Aby nedošlo však k mýlce…Reaguji tím na dotazy těch z vás, kteří mi, mnohdy dost zděšeni, píšete a ptáte se, jak to tedy vlastně je…

Dokonce se i dotazujete, zda se vůbec máte dál modlit modlitby Varování (sic! Jistěže se modleme! Nyní ještě víc než kdy předtím!), zda i Varování tím bylo zrušeno?

NE! To by bylo veliké nedorozumění!

Dokonce mám zato, že s termínem Varování, velikého daru Božího Milosrdenství, nemuselo být hnuto, s dobou odsunutí příchodu Antikrista o dalších 25 let čas Varování nemusí nijak souviset. Tak je i možné, že je Varování možno čekat klidně i letos koncem léta či na podzim. Vím, nemáme se pokušet stanovovat termín Varování, tím vám chci jen přiblížit, že Varování už opravdu klepe na dveře…

 

Možná si pamatujete z poselství Varování, kdy náš Pán mluví o tom, že čas mezi Varováním a Jeho Druhým příchodem bude tak krátký, že se někteří z nás nestačí dostatečně očistit (očistec po Druhém Kristově příchodu totiž už nebude).

 

To, co se nyní stalo, jak to chápu, je také to, že tento čas, čas mezi Varováním a Druhým Ježíšovým příchodem, byl rapidně prodloužen, z původních (nevím kolika let) na celých 25 let plus krátkou dobu po zveřejnění Antikrista.

 

Je to nesmírné Boží Milosrdenství! Podaná ruka VŠEM, aby všichni lidé měli čas nalézt svoji spásu.

 

Která je, byla a vždycky bude jen a jen v jediném a jednorozeném Synu Božím, Ježíši Kristu, který za nás, za naše hříchy, smrt na kříži podstoupil, abychom my mohli být zpátky přijati za děti Boží. A to i s naším právoplatným dědictvím, které je: Věčný život v Ráji s naším Stvořitelem, v lásce, pokoji a věčné radosti.

 

Nezahoďme tak nikdo z nás tuto jedinečnou šanci.

 

Pán Ježíš vás všechny žehnej

 

Petra Bostlová

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/02/16/co-je-varovani-kdy-prijde-jak-ho-pozname-a-proc-bude-plus-poselstvi-a-modlitby/

Poselství Varování 1 až 600

Poselství Varování 601-1334

Modlitby Varování komplet A4(1)

Modlitby Varování komplet formát 13×18(1)

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: