A jak to dopadlo?


Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: adramelech@hell.com
Komu:
Datum: 5. 7. 2016
Předmět: ALARM! Evakuace satanistických sil

„AVE SATANAS 666!

Provádíme okamžitou evakuaci veškerých satanistických sil do podzemí. Došlo ke krveprolití, kde byla zničena těla démonů Metatronem, navíc Panna Marie zabrala oblohu nad Edenem. Došlo ke zničení technologického vybavení a bylo nám odebráno 1 258 obětních těl již bez duše. Ani fyzická těla nám neponechali. Vše bylo vzato do nebe.
Známe viníka našeho neúspěchu: Filipa! Její bojovnost, s jakou brání osudu. Jako slovutný teolog věštím a dožiju se toho okamžiku za 25 let, kdy bude skutečně tento svět změněn na království našeho Pána. (pozn. žel myslí však pan Halík Satana, Antikrista 😦  )
Militantní křesťané se domnívají, že tímto je boj u konce. Velmi se mýlí. Neztratili jsme nic z naší akceschopnosti. Sestra Ilena (pozn. Helena Ilnerová) svorně pracuje na dalších technologiích. Budeme jim bránit v klidném životu a budeme vše připravovat na příchod, veliký příchod našeho Pána (pozn. Antikrista). Jeho tělo se nyní nasytí na setkání světové mládeže v Polsku, kam se chystáme a kam nyní evakuujeme naše síly.
Adramelech (pozn. Tomáš Halík)
bratr teolog“
HALELUJAH! HALELUJAH!
AVE MARIA!
Děkujeme, Pane
Děkujeme, Matičko
Děkuji všem vám modlitebníkům, kteří jste vyslyšeli moje výzvy a přidali se do modliteb! Pán vás a vaše rodiny mocně žehnej, ochraňuj a veď
Petra Bostlová
Reklamy