Bývalým zednosatanistům: Máte mezi sebou kukaččí vejce! (Čili: Zrádce.)


Všem, kteří pod velením paní Krnáčové mají zato, že jednotni zabraňují Satanu, Antikristu a démonům převzít vládu nad světem.

Rozumím tomu dobře, že o tohle vám nyní jde?

Pak pomněte toto: Máte mezi sebou, ve vašem centru, zrádce!

Víte o těch, jmenovitě, kdo se k vám nepřidali. Viz A. Babiš a spol. Jenže to není všechno. Tihle si aspoň na nic nehrají.

Ach – zase – ta ženská lstivost! A zákeřnost.

Budu jmenovat: Jana Zezulová, Jana Karásková, Helena Ilnerová. (A určitě to nejsou všechny.) Tak o těchto dámách vím zcela BEZPEČNĚ A JISTĚ: ty nekopou ve vašem týmu! (pozn. O T. Halíkovi nevím, ale toho bych si, být vámi, velmi pohlídala.)

Jak to tak bezpečně vím? Tyto dámy nás totiž pronásledují, náš tým , jako by se nechumelilo. Jako by se ani nepřidaly k paní Krnáčové. Jistěže: vždyť se „přidaly“ jen naoko!

Vůbec nemáte představu, s kým máte, v Janě Zezulové, tu „čest“. Proč si myslíte, že zrovna vás nezradí? Vždyť jednou už zradila, že? Nás. Náš tým. A tehdy jsme to také ani nepostřehli! Poté, co od nás zjevně odešla, napsala mi mail, jak jsem naivní, protože jsem jí věřila. (Kopala za satanisty, ještě když tady s námi byla. Nejen až poté.) Proč myslíte, že to samé se neděje nyní, právě vám? (Že vám to ta paní řekla? 🙂  Nebo že se zavázala? Že vám to slíbila? A není snad hlavní zbraní satanisty právě lež?!) No právě že děje. Zrovna včera zase posedávala R. a nutila ho jíst plesnivé sýry (a vy víte, co to znamená, v kombinaci s jeho posledními čipy), slovně se nám vysmívajíc, „že zplesniví zevnitř“. A Helena Ilnerová si to přihnala do Brna za námi osobně a dopoledne si stěžovala v sms „Janě“: „Jani, oni (pozn. myslí nás, my tam byli) jsou v temlu zetor. Nemůžeme proti nim zasáhnout. Doufám, že ho modlitebně neohrozí, je ve fázi výstavby, zařiďte to. Ilena. “

Ještě máte zato, KJ, že všechna strategická místa máte pod kontrolou?! (Opravdu? Srovnejte si, kde právě tyto dámy mají v onen inkriminovaný čas být…)

…A to není zdaleka všechno: Sečetla jsem si jedna a jedna a vyšlo mi, že tím syntetickým tělem pro Antikrista (pozn: HOSPODIN TOTIŽ OSOBNĚ VYHNAL ANTIKRISTA Z MARTINOVA TĚLA PŘEDMINULÝ TÝDEN! HALELUJAH!) Antikrist v dotyčném zednomailu míní: „TĚLO“ VAŠEHO METÚDA666, DO KTERÉHO SE HODLÁ VTĚLIT (a asi předtím o něco upraveného, viz práce paní Ilnerové), ASPOŇ NA ČAS TOHO KONCERTU!

Už rozumíte?

Já nedostávám v oběžnících podvrhy, za které vy je máte, ale korespondenci těch, kteří se mezi vámi tváří, jak jsou s vámi, přitom sami připravují příchod Antikrista, za vašimi zády, i s vyvoláním milionů démonů na tom koncertě! A jak už víte, z dotyčného zednomailu, Jana Zezulová tomu velí.

Petra Bostlová

Reklamy