DNES, O SVATOJÁNSKÉ NOCI, HODLAJÍ ZEDNOSATANISTI STVOŘIT TZV. METÚDA666, SATANISTICKOU KREACI Z NAŠEHO SVATÉHO METODĚJE, VĚROZVĚSTA! ZASTAVME TO, NEDOVOLME TO MODLITBOU!


„SVOLÁVÁM NA DNEŠEK, 23. ČERVNA 2016, MIMOŘÁDNÉ SHROMÁŽDĚNÍ DO SKLEPENÍ MUROMEC CENTRA (Eli Beamlines) V DOLNÍCH BŘEŽANECH.

Zde bude zahájen přesně o půlnoci místního času, tj. 24. června 2016 v 1 hodinu 4 minuty 30 sekund středoevropského letního času rituál oživování METUDA666.

Slavnostní zahájení ve 21:00 SLČ.“

podepsán: jeden „vysoce“ postavený zednosatanista

 

ANO, ČTETE DOBŘE! Přátelé

Dnes o půlnoci, čili z dneška na zítřek, o svatojánské noci, hodlají zednosatanisti „oživovat“ našeho svatého Metoděje!

Vede to Helena Ilnerová, přední česká zednosatanistka, bývalá šéfka Akademie věd ČR. Černý kardinál Dominik Duka, který v tomto ďábelském díle také aktivně jede, jim minulý víkend uzmul v Hradišti svatého Klimenta (tzv. Klimentek), v rámci své mše v nedalekých Osvětimanech 17.6, ostatky našeho svatého věrozvěsta, které dnes, o svatojánské noci, chtějí zednosatanisti oživovat!

No, „oživovat“. O oživování samozřejmě nepůjde, poněvadž duši z Nebe jim Bůh Otec samozřejmě zpátky nedá (!), to však zřejmě dotyčným zednosatanistům nevadí a v rámci zneuctění svatých ostatků velkého muže velké víry zamýšlejí přivést na tento svět ďábelský paskvil, obsahující Metodějovu DNA!

(Asi něco na způsob jako vytvořili z mé DNA, jejím ukradením kdesi a zneužitím, tzv.Filipu 666.)

 

NEDOVOLME TO MODLITBOU!

Připojte se proto do modlitební kampaně, prosím – https://petrabostlova.wordpress.com/2016/06/20/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-jezis-lidstvu-na-dnes-pondeli-az-nedeli-20-6-26-6-2016-na-umysly/

 

NE NÁHODOU PRÁVĚ 5.7. MÁ DOJÍT K ONÉ PŘELOMOVÉ ĎÁBLOVĚ AKCI – KONCERTU IRON MAIDEN V PRAZE, S PŘEDČÍTÁNÍM ANTIKRISTA Z „KNIHY DUŠÍ“ A JEHO ZVEŘEJNĚNÍM S VYLITÍM 13 MILIONŮ DÉMONŮ Z PEKLA A OSAZENÍM TÍM PÁDEM 13 MILIONŮ LIDÍ NA CELÉM SVĚTĚ –

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/06/22/jak-antikrist-vystoupi-na-svet/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/06/22/zjeveni-panny-marie-zrudnost-soucasnych-cipu-21-srpna-2016-by-vypukla-valka-jadernym-utokem-usa-na-rusko-5-7-se-vsechno-rozhodne-modleme-se/

  • – 5.7., PRÁVĚ NA SLAVNOST SV. CYRILA A METODĚJE!

 

 

TA SOUVISLOST MEZI OBĚMA AKCEMI ROZHODNĚ NENÍ NÁHODNÁ!

 

MODLEME SE

 

Petra Bostlová