Boží Ruka zasahuje

Pověření Panny Marie, Milostí Boží, plněno: 3. dodávka zakoupena, děkujeme! Rychlou sanitku máme vybránu a budeme ji kupovat, prosíme, pomozte nám


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

je mi velkou radostí vám poděkovat, že jste nám svými příspěvky a modlitbami umožnili splnit Pannou Marií zadaný další úkol – koupit ještě 3. dodávku. Děkujeme!

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/03/30/zjeveni-panny-marie-nejen-o-dodavce-a-stodole/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/06/17/zjeveni-panny-marie-o-nejen-3-dodavce-a-dvojnicich-policie-chysta-razii-na-celou-nasi-modlitebni-skupinu-za-to-ze-se-modlime/

 

Tak tady je ona 3. dodávka (v pátek jsme ji zakoupili):

IMG_20160617_204326 IMG_20160617_204311

 

 

Nyní jsme před splněním dalšího úkolu od Panny Marie – máme zakoupit rychlý vůz, který, až pronásledování a těžké časy naplno propuknou, bude a má sloužit jako sanitka:

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/06/17/zjeveni-panny-marie-o-nejen-3-dodavce-a-dvojnicich-policie-chysta-razii-na-celou-nasi-modlitebni-skupinu-za-to-ze-se-modlime/

Ze zjevení Panny Marie, 16.června 2016 v 6.55 hodin ráno:

„…Kupte velmi rychlé auto. Až satanisté začnou vraždit, bude třeba dovézt malé dítě na transfúzi, maminku s dítětem do nemocnice…Bude fungovat jako sanitka….“

 

Takový vůz jsme vybrali, stojí 84 tisíc. Prosím, modlete se spolu s námi, ať jeho koupě dobře dopadne, asi si dovedete představit, jak satanisti útočí, aby koupi zmařili. (Jako vždycky.)

Na tento rychlý vůz, budoucí sanitku pro těžké časy, ještě nemáme vybrány peníze, prosíme vás, kteří můžete, o příspěvek a modlitby. Děkujeme vám!

Čísla účtu již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

 

Současně také tímto způsobem ještě stále sbíráme na stejná čísla účtů i peníze na objekt v Sopotnici, který máme zakoupit (jsme ve fázi koupě, máme zaplacenou zálohu a vše ostatní se prostřednictvím makléře právě připravuje), který nám Panna Maria ve zjeveních konkrétně určila, že to má být sídelní místo naší budoucí komunity, kterou jsme Pannou Marií pověřeni založit. (Viz předchozí zjevení Panny Marie, která jsem také zveřejňovala, naleznete i zde :

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/06/06/dum-ve-vapenne-zakoupen-sopotnice-prichazi-na-radu-dekujeme-sbirka-trva/  )

Dům se zahradou v okrese Ústí nad Orlicí vypadá, jak už víte, takto:

sobotice2

 

 

 

Děkujeme vám všem, kteří se svými příspěvky a modlitbami podílíte na této naší, ale tím i vaší činnosti pro naši Nebeskou Rodinu. Bez vaší finanční pomoci a modliteb všechna tato práce pro naši Nebeskou Rodinu by nebyla možná.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, toto vaše účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaši Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj a Honzík

 

 

/pozn. A nezapomeňte si udělat do svých domovů zásoby trvanlivých potravin – kupř. mouky, luštěnin, rýže, krup, obilných vloček, konzervovaných (nejlépe ve skle) a sušených potravin atd. atp., ořechů, semínek k setbě a vody, na přicházející časy, prosím./

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: