Zjevení Panny Marie: O (nejen) 3. dodávce a dvojnících. Policie chystá razii na celou naši modlitební skupinu. Za to, že se modlíme.


Zjevení Panny Marie, 16.června 2016 v 6.55 hodin ráno

„Mé děti,

mám radost z vaší práce. Dbáte Mých instrukcí+, vaše těla jsou čistší a zdravější. To byl Boží záměr, abyste byli zdrávi.

I R. tělo je zdravější, jak málo jí a nemá přísun energie, čipy se zapínají jen málo. Má v sobě pomocné démony, čipy v těle zůstávají, ale vypínají se.

Připravujte se na souboj se Satanem.“ Magda: Jak? Panna Maria: „Posilněte svoji modlitební přítomnost v …“ Magda: Má se koupit byt v…, který R. našel? Panna Maria: „To je jedna z možností.

Pořiďte 3. dodávku.“ Magda: A to rychlé auto?++ Panna Maria: „Kupte velmi rychlé auto. Až satanisté začnou vraždit, bude třeba dovézt malé dítě na transfúzi, maminku s dítětem do nemocnice…Bude fungovat jako sanitka.“ Magda: Je správně, že Sopotnice je napsána na R., viď? Panna Maria: „Pro tuto chvíli ano, R. má krytí, policie chystá razii na celou vaši modlitební skupinu.

Chystají dvojníky R. a Juraje, chtějí je vyměnit.+++ Budou k nerozeznání. Poznáte je podle toho, že se nebudou moci dotýkat vašeho kříže.“ Magda: Kříže posledních časů a mého kříže? Panna Maria: „Ano. R. dvojník nebude mít R. vzpomínky. Nebude si pamatovat určité věci. Modlete se.

Žehnám vám+++“

 

+Snažíme se také zachovávat instrukce Panny Marie – jak se stravovat a žít, viz zjevení Panny Marie a blogy v textu: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/05/16/proc-se-stravovat-a-zit-podle-panny-marie/

++ Panna Maria v jednom ze svých posledních zjevení nás pověřila, ať koupíme jedno rychlé auto.

+++Mou dvojnici (a snad i Magdinu) už před časem satanisti vytvořili:

 

Modlete se za nás, prosím. Modlíme se za vás

 

Děkujeme

 

Pán Ježíš vás všechny žehnej

 

Petra Bostlová

 

 

 

 

Reklamy