Boží Ruka zasahuje, RFID ČIPOVÁNÍ LIDÍ!! ODMÍTNĚTE TO!

Zjevení Panny Marie: Jak se vypořádat s čipy!


Slíbila jsem zveřejnit Slova Panny Marie z Jejího zjevení, jak se, Milostí Boží, vypořádat s čipy: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/05/30/cipovani-lidi-satanisty-v-plnem-proudu/
Zde je:
Zjevení Panny Marie, v pondělí 30.5.2016, nad ránem:
„Mé děti,
satanisté velmi pokročili v technologii čipování lidí. Odnímám Satanovi moc nad prameny Svaté vody v Libverdě+. Pitím nové posvěcené vody z Libverdy vypnete nové čipy satanistů. Tato moc nepřechází na staré zásoby vody z doby, kdy ji znečistili satanisté. Stačí malý doušek každý den, abyste byli pod Mým ochranným pláštěm. Vydejte se proto na pouť do Libverdy. 
A k tomu vám žehnám
Panna Maria“
+ Lázně Libverda u Liberce
….Právě jsme se vrátili z poutě do Libverdy.
AVE MARIA!
DĚKUJEME, MATIČKO!
Petra Bostlová
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: