Antikrist v Praze, RFID ČIPOVÁNÍ LIDÍ!! ODMÍTNĚTE TO!, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Čipování lidí satanisty v plném proudu


Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: ilena@hell.com
Komu:
Datum: 29. 5. 2016
Předmět: Obrovský úspěch na poli vývoje čipů

„AVE SATANAS 666!

Do ostrého testování jsme nasadili první generaci čipů se schopností metabolisovat přírodní sacharidy. První laboratorní zvíře je plně ovladatelné. (pozn. ti satanističtí bezcitové takhle jmenují Roberta!) Za celou neděli neudělalo nic bez pokynu čipu. Absolutně okupujeme svobodnou vůli objektu.
První referenční skupina bude skupina Filipa. (pozn. tak zednosatanisti říkají mně) Pro ně speciálně jsme vyvinuli sacharidové čipy. Fungujou na med, ale taky pečivo, těstoviny a dostupné přírodní sacharidy.
V laboratoři připravujeme škrobové čipy. Filipa baští brambory, budou nám stačit k výrobě čipové energie.
Ilena (pozn. Helena Ilnerová, bývalá šéfka Akademie věd ČR)
sestra profesorka“
NEZOUFEJTE, PANNA MARIA SKRZE NÁS DALA NÁM VŠEM NÁVOD, CO ÚČINNÉHO PROTI TOMU! ZVEŘEJNÍM BRZY.
———- Původní zpráva ———-
Od: ilena@hell.com
Komu:
Datum: 29. 5. 2016
Předmět: Zahájení vývojové etapy Čapí monstrum

„AVE SATANAS 666!

Zahájila jsem operaci Čapí monstrum. Po Madridské bitvě s Metatronem http://zpravy.idnes.cz/nedaleko-madridu-hori-nejvetsi-skladka-pneumatik-v-zemi-pj8-/zahranicni.aspx?c=A160513_153739_zahranicni_fka jsme rekonstruovali zbytky zničeného mořského netvora a lodními kontejnery je po moři poslali do Německa.
Odkud pod krytím vyrazil americký vojenský konvoj se zachráněnými genetickými fragmenty do Čech http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Americky-konvoj-dorazil-do-Prahy-A-hned-doslo-k-incidentu-437653
Z důvodu útoků andělů jsme nabrali zpoždění. V rámci cesty po D1 http://zpravy.idnes.cz/americky-konvoj-dorazil-do-vyskova-odpurci-sobotka-fht-/domaci.aspx?c=A160527_181327_domaci_san  jsme umístili zachráněné laboratoře a genetický materiál do Čapího templu http://www.capihnizdo.cz/cz/
Kryli jsme mohutné stavební práce, bohužel byly vidět jeřáby, bagry, vojenské transportéry a celkově jsme zaujali tamějšího faráře. Dal proti nám vysluhovat mši svatou po celé Votické farnosti http://www.farnost-votice.cz/bohosluzby-obecny-rozpis
Zřejmě mu to práskla Panna Marie. Rybník je ve skutečnosti obří podzemní nádrž která sahá téměř k peklu a kde teplota vody dosahuje 80 stupňů. Ideální podmínky pro pekelné monstrum z Bible.
Když nám Panna Marie zabránila dokončit ve Španělsku, s příslovečnou satanskou drzostí přesouváme Filipě pod sukni. Druhá část výzkumu byla umístěna na posvátném místě českého satanismu v podzemní továrně.
Ilena (pozn. Helena Ilnerová)
sestra výzkumná velitelka“
KONEČNÉ VÍTĚZSTVÍ JE HOSPODINOVO! HALELUJAH!
SLÁVA A CHVÁLA BUDIŽ NEJSVĚTĚJŠÍ BOŽÍ TROJICI NAVĚKY!
Žehnám vás všechny křížem našeho Pána Ježíše Krista
Petra Bostlová
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: