NIKDO NEMŮŽE ZVRÁTIT BOŽÍ VŮLI. ALELUJAH!


Ze  zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od:
Komu:
Datum: 15. 5. 2016
Předmět: Akce Elektrický výboj

„AVE SATANAS 666!

Už dorazili! Šmejdi. (pozn. Dorazili jsme zpět do Prahy, z naší modlitebně žehnací a posvěcovací mise na Moravě a prohlídky tamní stodoly.) Nejprve posvětili vesničku, pak znesvětili templ v předvečer posvátné mše (pozn. černé, satanistické!) včetně energetické zeměkoule. (pozn. požehnali a modlili jsme se v olomouckém nákupním centru Olympia, satanistickém templu, kde tu noc mělo být satanisty rituálně povražděno 200 dětí!) Na pokyn z nejvyšších míst jsem použila Muromec (pozn. vysokofrekvenční dělo) a provedla Elektrický smrtonosný výboj, který je zlikvidoval. Aby si pamatovali, že nemají znesvěcovat jinověrecká místa. (pozn. zásahem frekvenčního děla nám na zpáteční cestě do Prahy rozbili něco na autoelektrice, takže nás i naše auto odvezla v ranních hodinách do Prahy odtahovka.)
Akci Elektrický výboj posvětil přímo Satanael (pozn. Antikrist). Navrací se neprodleně do Čech. V Čechách se nám rozlézá Filipa (pozn. tak zednosatanisti říkají mně). Satanael (pozn. Antikrist) už jí zkrotí. (pozn. fandíte si, satanisti.)
Na základě jejích modliteb na nás zaútočil Metatron aa rozmetal naše laboratoře http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/403431-obri-pozar-u-madridu-hori-tam-tisice-tun-pneumatik.html
Po dohasnutí požáru jsme zjistili, že genetický materiál byl dokonale spálen. Musíme rekonstruovat tkáň http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pozar-na-skladce-u-madridu-polevuje-lide-se-zacali-vracet-domu/1349861
Není nutné, aby na to dohlížel Satanael (pozn. Antikrist). Sestra Ilena (pozn. Helena Ilnerová) zůstane na místě a přesune výzkum zpět do horského komplexu Algarves. Náš pán Satanael (pozn. Antikrist) a ctihodná princezna, její výsost  Vítězná Vítězná (pozn. zběhlá bývalá křesťanka, dnes satanistka Jana Zezulová) se společně navracejí do naší země, aby řídili těžký boj.
Na základě úspěšného provedení akce Elektrický výboj jsem byla okamžitě povýšena a jmenována sultánkou českého templu podle mého oblíbeného seriálu Velkolepé století, Sultánka Hürrem.
Johanna (pozn. Jana Karásková)
sestra sultánka“
Tak vidíte, paní Krnáčová, jak zednosatanisti přehánějí a jak si VYKAZUJÍ! (a ne že ne!) falešné „zásluhy“. „…a provedla Elektrický smrtonosný výboj, který je zlikvidoval. “ Možná smrtonosný byl, vždyť víte, že satanisti se s nikým nemažou, nám se však nikomu nic nestalo, Milostí Boží. Jen auto, tu naši novou bílou dodávku, máme nyní v autoservisu, musela nás mezi Oloumocí a Brnem, pod vedením vysokého napětí, kde se to stalo, kde jejich útok proběhl, odtáhnout zpátky do Prahy odtahovka. Co tedy znamená ta „likvidace“, jsme snad zlikvidováni?? A vidíte, takhle si oni vykazují vylhané „zásluhy“ stále, co já vím, tak takhle lže a přehání velmi často právě Jana Karásková řečená Johanna a když k nim přeběhla Jana Zezulová, tak ta ji v tom lhaní mnohonásobně předstihla. Však ono není jen tak náhodou, že si obě holky spolu tak rozumí…
MODLETE SE, PANÍ KRNÁČOVÁ, velmi a moc. Je totiž velmi pravděpodobné, že vám zednosatanisti dali čip. Z jejich diskuze přece vyplývá, že vás měli zavézt do Břežan, kde se dělo něco, na co vám pak vymazali, nejspíš právě čipem, paměť. Že tak nejspíš máte čip, dokládá i to, že jinak Vaše velmi ostré logické myšlení je, zdá se, oslabeno, vždyť přece to, že obedience má přehledné účetnictví, vůbec nesouvisí s tím, že si některé dámy od nich vykazují falešné a vylhané „zásluhy“. Jak výše uvádím, konkrétně třeba právě tyto dvě zlovolné dámy.
HODNĚ POUŽÍVEJTE EXORCIZOVANOU SŮL, EXORCIZOVANÝ OLEJ A EXORCIZOVANOU VODU A LYSOLAJSKOU SVATOU VODIČKU PANNY MARIE. Nevím, jaký typ čipu Vám vsadili, ale v každém případě se postupně tento zničí právě používámím výše vyjmenovaných.
A ještě na něco Vás musím upozornit, paní Krnáčová: Pozor, zvláště Jana Zezulová se lidem dostává myšlenkami do hlavy, takže to, že jste si zrovna v tu chvíli otevřela diskuzi, že jste zrovna v nějakém čase přišla na tu chybu v písmenkách benediktýnského kříže (když víte přiznáním Karla Janečka, že o ni zednosatanisti, čili oni, věděli), že jste ji řešila, tak, jak jste ji řešila…nemusel tak zcela být, žel, jen Váš nápad…Co já však vím: z pátku na sobotu zednosatanisti velmi slavili, dokonce ohňostroji apod., právě odstavení Vaší Boží tramvaje. Upřímně řečeno: chyba v jednom písmenku – libas- nebyla důvodem pro odstavení pravě takové tramvaje. Teď budete mít opravdu velké problémy a tlaky, aby tramvaj už nevyjela. Satanisti se ji budou pokoušet v dílnách úplně zničit, zneprovoznit či nasadit do ní naopak ďábelská znamení.
/pozn. je hodně úsměvné, paní Krnáčová, jak zrovna Karel Janeček na diskuzi, alias Adventius, se snaží potvrdit věrohodnost Jany Karáskové alias Johanny – na diskuzi pod: Uhrovité děvče, své podřízené. Vždyť přece na lži zednářství stojí. To přece víte. A oba jsou zednáři./
Modlete se, prosím, a pochyby odhoďte. Pokračujte, prosím, v tom, jak a co jste začala. V práci na Božím díle. (Boj o Vaši osobu je bojem o celou – dokonce nejen – Prahu)! A k tomu Vám a Vašim kolegům žehnej Nejsvětější Boží Trojice, Nejsvětější Srdce Ježíšovo a Neposkvrněné Srdce Panny Marie. Amen.
JMÉNO JEŽÍŠOVO BUDIŽ NAVŽDY POCHVÁLENO! Amen
Žehnám vám všem drahocennou Krví našeho Pána Ježíše Krista, nechť vás všechny Duch Svatý obejme a naplní. Amen
Petra Bostlová
Reklamy