ZJEVENÍ PANNY MARIE: JAK ŽÍT


Zjevení Panny Marie, dnes, 9. května 2016, nad ránem:

 

„Mé děti,

nastal čas, abyste se zcela osvobodily z okovů Hada Satana. Satan velmi dbá, aby vás znesvětil a otrávil. Po narození jsou vaše děti otráveny rtutí ve vakcínách. Nedovolte, aby byly vaše děti očkovány a očipovány. 
V dětství Had Satan způsobí vašim dětem těžkou závislost na cukru, soli, kofeinu, kaseinu a dalších babylonských jedech. Maličký človíček je zcela otráven již v útlém věku. Nedovolte proto, aby vaše děti jedly konzervovanou stravu, aby požívaly průmyslový cukr, sacharin a další umělá sladidla, aby nejedly zvláště sýry s příměsí tavících solí, ani jiné mléčné výrobky, které byly satanizovány. Naopak jim dopřejte čistou vodu z nejbližšího mariánského pramene, čerstvé ovoce, zeleninu, oříšky a jednou do týdne pokrm obsahující maso. Dbejte přitom, aby byla před jídlem provedena děkovná modlitba. Jednou do měsíce dopřejte dětem čerstvě nadojené mléko od krávy nebo koziček. 
V dospívání jsou děti zasaženy Satanovou propagandou sexu. Dbejte, aby se nedotýkaly svého těla necudně a nabádejte je k čistotě. Pokud již podlehnou hoch a dívka, odpusťte jim a zjistěte, zda tak došlo z čisté lásky a co nejdříve je dejte spolu oddat. Tak smažete jejich hřích. 
Vy, Mé dospělé děti, dbejte na svou stravu, jak vám kážu. Dbejte také na veškeré jedy kolem vás. Had Satan velmi otrávil vaše domovy svými jedy. Bydlíte-li ve starém domě, očistěte jej od všeho nového a vysvěťte jej znovu. Pokud žijete v novém domě, dbejte, aby zdi byly obíleny vápnem nebo potaženy textilní tapetou z přírodního materiálu. Dbejte, aby nábytek ve vašem domě byl z přírodních materiálů. Vyhraďte místnost, kde používáte Satanovu techniku a shromažďujte v ní veškerou elektroniku, počítače, mobilní telefony. Ostatní místnosti uchovejte čisté. Používejte klasické žárovky a vyhýbejte se zářivkám a LED žárovkám. Pokud již používáte LED žárovku, dbejte, aby její světlo procházelo kamenem. V solné lampě je její satanský potenciál zcela odstraněn. Umisťujte ve všech místnostech solné lampy. 
Noste jen prádlo přírodní původu z bavlny, vlny a konopí. Vyhýbejte se polyesteru a pokud jej již máte, další nekupujte. V posledním čase budou lidé znesvěcování i pomocí umělého oblečení. 
K přípravě jídel používejte smaltované hrnce, staré železné hrnce, měděné hrnce a keramiku. Vyhýbejte se zcela hliníkovému nádobí a teflonu, který je jedním z babylonských jedů a postupně se uvolňuje do jídla. Namísto teflonu používejte keramickou pánev. Vyhýbejte se také hliníkovým příborům a omezte váš kontakt s příbory nerezovými, které také oxidují potraviny. Nejvhodnější jsou stříbrné příbory, příbory z mědi a dřevěné lžíce. Jezte jimi a nenechte se Satanem trávit. 
Had Satan vás tráví také prostřednictvím vaší očisty. Bez prodlení vylijte tekutá mýdla a sprchové gely plné Satanových chemikálií a vyhýbejte se také chemikáliemi napuštěným mýdlům. Vybírejte sobě přírodní mýdla nebo se koupejte v soli a exorcizovaném panenském olivovém oleji. Když dokončíte očistu, osušte své tělo. Suchou pokožku můžete namazat vepřovým sádlem. 
Nedovolte, aby se na vaše tělo dostaly hliníkové soli, parabeny  a toxické alkoholy v deodorantech. Nekupujte již sobě voňavky všeho druhu. Používejte přírodní bylinky, rozemněte čerstvé voňavé bylinky ve vepřovém sádle, přidejte špetku soli a namažte sobě místa, jež jste natírali deodorantem. Přírodní směs vydrží mnohem déle než Satanovy deodoranty. 
Buďte střídmí ve svém oblékání, choďte do kostela svátečně oděni. Noste přírodní materiály, používejte boty ze zvířecích kůží nebo lehkého dřeva. Dodržíte-li všechno, co jsem vám uložila, stanou se vaše těla nedobytnou pevností před Hadem Satanem. Vaše těla začnou být zcela zdravá a vaše mysl přestane být trávena chemikáliemi. Modlete se denně a zahajte den modlitbami.
Panna Maria“
AVE MARIA!
Děkujeme, Matičko