Pro (nejen?) paní Krnáčovou: Tedy ještě jednou. (Aneb pozor na zlovolné ženy…)


Budu se snažit vyjasnit Vaše nesrovnalosti ještě zřetelněji, paní Krnáčová.

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/05/09/pani-krnacova-a-dalsi-zadne-vylhane-zjeveni-panny-marie-nebylo-znovu-si-dobre-prectete-e-mail-satanistky-jany-zezulove-prosim/

Ona necudná socha byla vystavena na místech, kde před pěti lety stála, tentokrát ale jen na velmi krátkou dobu, řádově nejspíš jen několik hodin. Zjevení Panny Marie přišlo 28. dubna 2016, v době, kdy socha znovu stála na svém původním místě, stejně jako před pěti lety a dříve. Jana Zezulová píše svou reakci Janě Nagyové 30. dubna 2016, jedná se o odpověď na e-mail Jany Nagyové ze dne 29. dubna 2016. Tedy: 28. dubna 2016 socha na svém původním místě ještě stála, 29. dubna 2016 však už nikoli. A Jana Zezulová, viz její e-mail z 30. dubna, vysvětluje proč: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/05/09/pani-krnacova-a-dalsi-zadne-vylhane-zjeveni-panny-marie-nebylo-znovu-si-dobre-prectete-e-mail-satanistky-jany-zezulove-prosim/

 

Chápejte, zednosatanisti mi říkají Filipa, udělat však takový nesmysl, abych si „vymyslela zjevení“ o „neexistující soše“, no to ať mi tedy v takovém případě honem začnou říkat jinak 🙂

 

Existují jen dvě cesty. Víc jich není. Ta k Bohu a ta k Satanovi. Kdyby můj život a má práce byla však protkána lží, automaticky bych se ocitla u Satana, nikoli Boha – který Pravda je. My křesťané nesmíme lhát. Lež, vražda, jakákoli podlost a všechny další ostatní nectnosti lidské automaticky člověka nasměrují na Satanovu cestu. Ať ten chce či nikoli. Žádný lhář Bohu nemůže sloužit. Jestliže bych však lhářka byla, pak bych nutně nemohla sloužit Bohu, ale sloužila bych Satanovi (fujtabl!). Proč by potom zednosatanisti po mně tak šli, jak slepice po flusu, když bych byla v jedné ošatce s nimi? „Kde je království rozdělené, nemůže obstát“, jak řekl náš Pán Ježíš v evangeliích. Proč by Satan tedy rozděloval sám sebe?

 

Tak tolik trochu té logiky.

 

A (nejen) Vaše otázka mě také pálila, jak je možné, že se zednosatanistická hierarchie v jejich interních oběžnících zdraví latinsky – když víme, že Satan latinu, tedy řeč Církve, nenávidí. Zeptala jsem se proto jednoho povolaného…A této odpovědi se mi dostalo: Tento pozdrav měl zavést kardinál Vlk, když vedl katolickou církev v ČR, jako údajný symbol vítězství Satana nad českou katolickou církví.  😦  (Jak známo, kardinál Vlk vedl, žel, českou katolickou církev k Satanovi. 😦  Zednosatanisticky 😦  ) A Satanovi prý tato forma pozdravu nevadí. (Ale právě naopak…)

 

Zednosatanistická úmyslná mystifikační výmluva, že přece od Antikrista neuslyšíme latinu, je též lichá. Ano, od Antikrista nikoli, jak víme z poselství Varování. Ale zednosatanisti jsou jeho otroky, nikoly antikristy. Vždyť i zednosatanista Karel Janeček, tzv. Adventius, v době, kdy jsem ho evangelizovala, mi tehdy sám psal latinské verše velebící Satana. Ještě ty maily mám ve své e-mailové schránce, z té doby.

 

 

Paní Krnáčová, buďte jak ostříž. Vždyť víte, že zednosatanisti se nevzdají, aby Vás dostali. (A tím pádem Prahu, o kterou tu jde, získali zpět.) Jana Zezulová, jak jsem vás již tehdy informovala, je na Vás nasazená, stejně jako na našeho Roberta. Ta ženská se nevzdá. I za cenu ztráty vlastní duše.

Inu, i takové nesmyslně umanuté duše se najdou.

 

ALE NIKDO NENÍ VĚTŠÍ A SILNĚJŠÍ NEŽ HOSPODIN! HALELUJAH! JEHO JE VÍTĚZSTVÍ!

 

Nic není krásnějšího než Jemu, Hospodinu, sloužit!

 

A kéž to poznají i duše, které proti Němu, Hospodinu, tak bojují.

Žel nevědí, že si odřezávají pod sebou svou vlastní větev. 😦

 

Pokoj a Lásku Kristovu vám všem

 

Petra Bostlová

 

p.s. I na toto Vám odpovím, paní Krnáčová: 1. „Odvést takovou sochu z poměrně frekventovaného místa není jen tak, nehledě k příslušným povolením, formalitami s pojišťovnou atd.
2. Kromě toho, socha byla před sazkou deset let a Panna Maria se k ní nevyjadřovala. A teď najednou ano? Prazvláštní!“

ad 1) Nezapomeňte, že Jana Zezulová je dnes žel čarodějka. Nám taky nechává mizet věci, před našima očima. A když to umí s malými věcmi, proč by to neuměla s velkými věcmi, se sochou?

ad 2) Proč myslíte, že se k té soše tenkrát Panna Maria nevyjadřovala? V soukromém osobním zjevení? Rozdíl je jen ten, že já to zjevení zveřejním.

Pokoj Vám

Reklamy