Co jíst a co nejíst. Varování Panny Marie před naším znesvěcením


Téměř po celou dobu mého veřejného psaní v mých blozích přináším také informace o jídle a jeho znesvěcení. Přesněji řečeno: o potravinách koupených v běžných obchodech.

Je v tom záměr a cíl satanistů, skrze to, co potřebujeme používat všichni, a tedy jídlo, nás natolik znesvětit, že už si pak ani nevšimneme, že se i s celým světem hrneme do jisté záhuby… To je důvod, proč satanisti kupř. do tzv. křehčených kuřecích řízků přidávají již několik let prošlou lidskou krevní plazmu! Proč v mnohých masombinátech už při zpracování masa vpichují do něj vůbec prošlou lidskou krevní plazmu…! A jiné satanoviny.

/ Obecněji o tématu zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/29/prakticke-rady-jak-se-zbavit-znesveceni-a-jemu-predchazet/ /

Vždyť sama Panna Maria nám přece před nedávnem ve zjevení řekla, že už i samotným chlebem můžeme být posednuti…nepožehnáme-li chléb a nepomodlíme-li se před jídlem a nepoužíváme-li jako pevnou součást našeho jídelníčku exorcizovanou sůl, exorcizovaný olej a exorcizovanou vodu/svatou vodu Panny Marie z Jejích pramenů (kupř. z Lysolají):

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/02/11/z-videni-panny-marie-o-vode-soli-oleji-a-nejen-chlebu-opatrme-si-solne-lampy-k-oslave-panny-marie/

/ pozn. Jak si nechat exorcizovat, zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/04/predejte-svemu-katolickemu-knezi-formule-na-exorcizovani-soli-vody-oleje-a-benediktinske-medailky/ /

 

V nedávném svém zjevení Panna Maria pokračuje v tématice dál a dokonce nám předává svůj vlastní recept na Boží řezy, dobrotku, kterou měl rád sám Pán Ježíš, když byl malý! https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/05/ze-zjeveni-panny-marie-recept-na-rezy-panny-marie-dobrou-chut/

 

A u tohoto zjevení Panny Marie, dovolíte-li, se zastavím, jelikož podle ohlasů sleduji, že je mnoho vás, kteří tyto instrukce Panny Marie podceňujete! POZOR! Nejedná se o jakési pouhé doporučení Panny Marie, ale přímo o APEL na nás, abychom tyto suroviny ze svého jídelníčku úplně vyškrtli! Jedná se tedy (viz blog výše) o: cukr, rostlinný olej zpracovaný za tepla (který Panna Maria nazývá přímo Babylonskou žlučí!), kávu, alkohol a energetické nápoje a všechny potravinové výrobky, které je obsahují!

(Tzn. všechny cukrovinky zakoupené v obchodech – čokolády, sušenky, oplatky, dorty, slazené vody atd. atp.

Dobře si tak pročítejte obaly všech výrobků, jaké komponenty vámi vybraný potravinový výrobek obsahuje, než si ho zakoupíte.)

 

Panna Maria všechny tyto výše jmenované potravinové suroviny a výrobky nazývá Babylonskými jedy!

 

Cukr tak máme nahradit, viz dotyčné zjevení Panny Marie, medem a rostlinný olej zpracovaný za tepla máme nahradit pravými Božími oleji, tedy rostlinnými oleji lisovanými zastudena. To je kupř. panenský olivový olej lisovaný zastudena (ale existují i další takové zastudena získané rostlinné oleje, kupř. lněný či kokosový. Ty jsou k dostání ve specializovaných obchodech, narozdíl od panenského, zastudena lisovaného olivového oleje.)

 

Hrozíte se snad, co že se to od vás chce? Ale vůbec nemusíte! Své oblíbené řízky zkrátka smažte na pravém vepřovém sádle (vůbec se nepřepaluje!), do svých oblíbených buchet místo chemického tuku dejte máslo nebo kokosový tuk a buchtu oslaďte místo cukrem medem (pozor! med pouze od soukromníků, včelařů, v obchodech, jaký se prodává, je nastavovaný cukrem a mnohdy i povařený!) a do salátů přidejte přece panenský olivový olej!

 

A nemusíte se ani děsit, že budete ospalí. Když totiž toto dodržíte, sami na sobě poznáte, že pít energetické nápoje a kávu k vašemu povzbuzení už vůbec nebudete potřebovat!

…A to mluvím z vlastní zkušenosti. Já, která už několik let, respektive od doby, co mě Pán povolal do této mise, tedy od r.2009, jsem byla závislá na pití kafe, to proto, abych zvládla ten maraton, v noci až do rána (do pěti až šesti) se modlit a přes den normálně, při plné síle a nasazení, fungovat (při spaní denně cca. 2 až 4 hodiny).

 

Znovu nás všechny nabádám, abychom všechny tyto instrukce Panny Marie vzali s největší vážností a striktně je dodržovali. Nechceme-li být posednuti (…a další pohromy si přivodit).

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/05/kam-az-vede-zloba-a-nenavist/

 

 

Panna Maria vás všechny žehnej

 

Petra Bostlová