Varování před satanistickými čarodějnicemi Kačenkou a Ilonkou. Pozor, posedávají! / Satanistické oběti


Již jsem zveřejňovala:

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/05/nepratele-krista-uz-nevedi-coby-pry-druhy-prichod-krista-v-zene-modleme-se-za-ty-nebohe-zmatene/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/07/adriana-krnacova-primatorka-prahy-trnem-v-oku-satanistu-kacenka-druhy-prichod-vyznava-satana-a/

 

A nyní pokračuji:

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Varování před satanistickými čarodějnicemi
Datum: 2016-04-15
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Křesťané,

bděte a nevpouštějte do svých srdcí Kačenku a Ilonku, satanistické čarodějnice, které se vydávají za Krista. Nenechte se vlákat do jejich sítí a dále uctívejte Nejsvětější Trojici.
Kampaň Kačenky a Ilonky je nevídaná, bdí nad ní … Saavedra (pozn. Jan), Lasana a Diesana a rozbíjí církevní učení na padrť.
Vnitřní opozici jim dělá kněz Strouhal, nemusíme dále představovat…  http://www.expres.cz/rene-strouhal-komentuje-pro-expres-d6q-/celebrity.aspx?c=A160410_150807_dx-celebrity_ren
Čarodějnice nepokrytě lžou a zaříkají lidi, existuje ale obrana, můžete video shlédnout s růžencem v ruce, pak jsou zcela bezmocné https://www.youtube.com/watch…
Navíc se obohacují na úkor křesťanů, nebozí křesťané platí za setkání s nimi 2 200 korun za jedno stání!
Modleme se za ně
…“

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Výzva všem křesťanům! Odhalte totožnost obětí
Datum: 2016-04-15
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Média už neumí umlčet, děsivé zprávy o stovkách satanistických vražd. Pomozte zveřejnit totožnost a dopřát jejich tělům a duším klid v rodinném hrobě https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/386711/desive-tajemstvi-v-cesku-objevili-746-zahadnych-mrtvol-nikdo-se-k-nim-nehlasi.html

Bděte, protože satanisté neustále vraždí vaše děti, rodinu i příbuzné a známé.
´Případ mrtvého neidentifikovaného novorozence se odehrál v roce 2014. Bezdomovci v kontejneru nalezli igelitovou tašku s mrtvolkou. Pitva potvrdila vraždu, kdy miminku někdo rozmlátil hlavu zřejmě o zeď. Vrah dodnes nebyl nalezen
746 mrtvých bez identity. Takto děsivá čísla zveřejnili nedávno policisté. Právě k tolika mrtvým se nikdo nehlásí a policisté tak neznají jména zemřelých. Většina z nich jsou bezdomovci, ale najdete mezi nimi i pět novorozenců!
Copak nikomu nechybí? Tak se musí ptát snad každý, kdo se dozví až příliš vysoké číslo mrtvých, o kterých policie nemá žádné identifikační údaje. „Máme 746 záznamů neznámých mrtvých, z toho 473 záznamů na území ČR,“ řekla mluvčí policejního prezidia Ivana Nguyenová deníku Aha!. Poslední aktualizace databáze proběhla 28. března.
273 mrtvých, které policie eviduje mimo Česko, jsou žádosti ze zahraničí u mrtvých, o kterých se předpokládá, že by mohli být občany ČR.
„Z celkového počtu je 31 žen. Nejvíce záznamů je pak z Prahy, a to 240. Mezi mrtvými je jedno dítě a pět novorozenců,“ vypočetla Nguyenová. Případ mrtvého neidentifikovaného novorozence se odehrál v roce 2014. Bezdomovci v kontejneru nalezli igelitovou tašku s mrtvolkou. Pitva potvrdila vraždu, kdy miminku někdo rozmlátil hlavu zřejmě o zeď. Vrah dodnes nebyl nalezen, sousedé ale tehdy podezřívali podivnou partu narkomanů, která se pohybovala několik měsíců v okolí a jedna z žen byla těhotná.
Nejstarší bezejmenný byl nalezen roku 1987, patří ale mezi výjimky – těla v databázi nejsou déle než 20 let. Většina z nich jsou navíc bezdomovci či sebevrahové. To potvrdila i mluvčí policie.
V pražském bytě našli mumii: Nešlo ani poznat, jakého je pohlaví!
Fotografie (4)
„Jedná se o osoby bez přístřeší, sebevrahy, oběti nešťastných náhod, požárů, dopravních nehod a také pravděpodobné oběti násilné trestné činnosti.“ Dá se tak předpokládat, že mnoho z těl nebude nikdy identifikováno.
„Může se jednat o osoby, které žily na našem území, může jít o cizince, o osoby, které již nemají žádné příbuzné, kteří by po nich nadále pátrali,“ vysvětlila mluvčí Kriminalistického ústavu Petra Srnková.
Nález těla, o nějž nemá nikdo zájem, se stává na dlouhou dobu břemenem pro stát. Vzorky ze zemřelých těl, použitelné k identifikaci, se musí uchovávat 20 let, poté je vražda promlčena. I po promlčení se ale nevyhazují! Vzorky se převedou do archivu, kde pobudou sto let. Až po uplynutí této doby dojde k likvidaci. Ostatky musí na vlastní náklady pohřbít obec, kde bylo tělo nalezeno. Nikdy se nesmí zpopelnit. Skončí v tzv. mělkém hrobu, aby byla možná případná exhumace.
Policie ovšem disponuje několika možnostmi, jak mrtvého identifikovat, i pokud se o něj nikdo nehlásí. První je zveřejnění podoby zemřelého. Ne vždy je to možné, obzvláště pokud jsou ostatky nalezeny po dlouhé době. Na řadu pak přichází odběry DNA v Kriminalistickém ústavu v Praze. Z nich však zjistí policie maximálně pohlaví, protože v minulosti se nebraly vzorky na genetiku ani obětem, ani případným příbuzným. Odhadnout se dají případná zranění či nemoci, kterými člověk za života trpěl.
…“
Petra Bostlová
Reklamy