Ze zjevení naší Nebeské Maminky: Recept na řezy Panny Marie. Dobrou chuť :-)


Zjevení Panny Marie, nad ránem dne 5.4.2016:

„Mé děti,

je třeba, abych vám odhalila, jak mocně jste znesvěcovány Satanem skrze krmi, kterou požívati budete. Jsou jimi Babylónské jedy, které Satan vymyslel již v městě Babylonu a používal v městech Gomora a Sodoma. Babylonské jedy jsou vařený cukr, káva, energetické nápoje a vše, co je obsahuje. 
Náš Nebeský Tatínek vám poskytl dostatek radosti z jídla. Dal vám zakusit i sladké dary Nebes. Nejsladší je mana a na Zemi ovoce. Nebojte se nahradit Babylonské jedy ovocnými jídly.
Kážu vám také, abyste nahradili Babylonskou žluč, zvanou rostlinný olej za pravé Boží oleje. Těmi jsou všechny oleje za studena lisované bez vaření a zahřívání. Hospodin přenesl přímo z Ráje olivovník a kokosovou palmu, aby vás potěšil, Mé děti. 
Na Mou oslavu a na oslavu našeho Nebeského Tatínka učiňte sobě navzájem radost řezy Panny Marie, které jsem dělávala Mému milovanému synovi, Ježíšovi. Vezměte sobě zastudena lisovaný panenský kokosový tuk, smíchejte s banány. Izrael v Mých časech býval kvetoucí zahradou a banánovníky a kokosové palmy byly po celém světě od Číny přes Indii až po Egypt. 
Přidejte sobě do Mých řezů svatojánský chléb. Dnes se zove karobem, karobovým práškem. Můj milovaný Syn jej měl rád a také svatý Jan se pouze jím živil při svých kázáních a když psal evangelium. 
Vezměte oříšky a mandle nepražené, přidejte k sobě Ježíšovy milované datle, rozmíchejte na kašli a vytvořte korpus dortu.
Vezměte banány, datle, vytvořte sobě rýžové mléko namočením syrové rýže do svěcené vody a slijte ho společně s drcenými a rozmíchanými datlemi a banány a vytvořte Boží krém. 
Pro sladkou chuť přidejte pravý lesní med, který je darem Hospodina a Boží krém opět rozmíchejte a vytvořte jeho spojením s korpusem Boží řezy. 
Nahrazujte jimi chuť na sladké a nepojídejte Babylonské jedy.
A k tomu vám žehnám
Panna Maria“