Kam až vede zloba a nenávist…:-(


Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: vitezna@hell.com
Komu:
Datum: 5. 4. 2016
Předmět: Zvyšte dávky gastrofarmak

„AVE SATANAS 666!

Dnes jsem zažila kritickou hranici gastrofarmak, pod kterou nemůžu pracovat. Konzultovala jsem se Satanem jeho požadavek na vyvolené tělo (pozn. v jejich satanské drzosti mají zálusk ukradnout si duši a tělo Roberta, kardinálního člena naší poutně modlitební skupiny, aby se v tomto těle Antikrist představil světu!), které má zhubnout, aaby vedlo Svět. Bohužel požadavek na hubnutí není splnitelný současně s požadavkem na posedávání a přímý vstup do fyzického těla.
Kritická denní dávka je 50 gramů satanizovaného syntetického cukru. Nemůže to být přírodní cukr obsažený v ovoci, protože obsahuje Boží záměr. Musí to být satanizovaný průmyslový cukr, třtinový, řepný a nejlepší je glukózo-fruktózový sirup nebo samotná glukóza a fruktóza. Náhražka může být alkohol, který působí stejně jako cukr, taky kofein a opět v přírodní podobě z kávového zrna před pražením nefunguje, musí být satanizován průmyslově.
Jako hlavní posedávačka v České republice nařizuji gastrotýmům naavýšení denních dávek satanizovaných gastrofarmak zejména exorcistům, biskupské konferenci, kněžím, lékařům a dalším.
Dělám to jednoduše, přijdu ke knězovi, že bych ráda udělala dobrý skutek a rozdělila se o tabulku čokolády a poté se s ním v klidu pomodlila. Málokdo odmítne. Jakmile je satanizován gastrofarmaky, začnu v modlitbě zaříkávat a vstoupím do něho.
Ve snech vstupuji do členů modlitební skupiny a to včetně Filipy, proto se jí zdají hnusné sny. Mám z toho prdel.
(pozn.  🙂 Tak to tě tedy asi hodně zklamu, Jano, :-), na mě ty tvé satanočáry Milostí Boží fakt neplatí, do žádných snů mi nechodíš ty ani nikdo jiný z vás satanistů a démonů, využívám té trošky spánku tak houževnatě, že při tom tvrdém spánku se mi nic nezdá, žádné“hnusné sny“ fakt nemám 🙂 . Ale zato ti žehnám a přeji ti z celého svého srdce, aby ses zbavila té tvé zloby a nenávisti, s kterou se musí žít fakt hrozně, která tě stáhla až takhle hluboko, kde nyní jsi.)
Nařizuji vybrané potraviny donášet třeba i zdarma všem sledovaným objektům:
čokolády (Filipa)
sušenky (Honzík)
kokosové suky (Magda)
pepsi cola
coca cola
všechny sladké limonády výborně posedávají
dortíčky
Nařizuji s okamžitou platností. Není větší legrace než posedávat modlitební skupinu.
(pozn. 🙂  Usmívám se, stejně jako nad těmi tvými naivními výmysly o mně a nás, Jano, kterými tak bohatě hýříš na všechny možné strany.)
Satan vám mocně žehnej a veď vás do Pekla
Vítězná Vítězná (pozn. Jana Zezulová)
sestra princezna pekel
sister princess of hell“
Opravdu jseš jsi vědoma, kam se ženeš??! V pekle to končí, v místě věčné bolesti a nářku, a to pro všechny, kteří se tam dostanou, bez vyjímek, Jano. Tam nejsi stále ještě ani ty, maximálně v předpeklí. Odkud ještě je možný návrat,  odtud je možno být spasen, otráven nenávistí a zlobou však nikoli.
Žehnám tě Milosrdnou láskou
Petra Bostlová