Přípravy na bitvy posledních časů vrcholí a sbírka pokračuje


Naši milí čtenáři, modlitebníci a podporovatelé,

Panna Maria, jak z mých blogů víte, přichází k nám často a vede nás v naší činnosti pro Pána krok za krokem. https://petrabostlova.wordpress.com/2016/03/14/zjeveni-panny-marie-sbirka-na-utulky-posledniho-casu-kaplicky-svatych-verozvestu-a-dodavky-pokracuje/

Není mnoho času a tak na nás Panna Maria velmi spěchá.

Jak víte z mých blogů, připravujeme útulky posledního času, obnovujeme posvátní poutní místa našich prvních zvěrozvěstů, na která, spolu s vámi, budeme poté konat společné poutě, koupili jsme dvě dodávky, kterými máme, až pronásledování nás křesťanů nastane plně, zachraňovat duše i těla a dokonce, na příkaz Panny Marie z posledního zjevení Panny Marie před dvěma dny, máme koupit i dodávku třetí. Panna Maria nám v tomto zjevení zopakovala, abychom pořídili stodolu na bezpečné uchování těchto dodávek, která bude zřejmě i dalším útulkem posledního času.

V útulcích musíme ještě všude opravit dveře a pořídit zabezpečovací zařízení, většinou opravit střechy a udělat nutné vnitřní stavební úpravy. Bílá dodávka nebude zatím potřebovat mnoho dalších oprav, ty malé jsme už nechali udělat, zato červená dodávka je nyní u klempíře, který odstraňuje její korozi a celková tato oprava bude stát 40 tisíc.

Děkujeme vám všem, kteří se podílíte na všech těchto přípravách svými modlitbami a finančními příspěvky, které posíláte.

Číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

Příspěvky, které nyní od vás příjdou, půjdou nově tedy na zakoupení ještě třetí dodávky, opravu červené dodávky, šetření na pořízení stodoly, nutné stavební úpravy útulků a výdaje s tím spojené.

Není mnoho času na všechny tyto činnosti. Je možné že máme na tyto přípravy ještě duben, maximálně do června. Do té doby musíme vše stihnout a připravit nás všechny na těžkou dobu, která stojí před námi. Kterou zvládneme i do té míry, jak dobře se na ni dnes tímto připravíme.

Děkujeme vám předem za vaše modlitby a finační příspěvky na tyto účely.

Panna Maria nechť vám vyprosí všechny milosti, které vy a vaše rodiny potřebují

 

Vaši Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj a Honzík

Reklamy