Škapulíř sv. Antonína z Padovy. Přesně to, co nyní potřebujeme!


Moji milí čtenáři a modlitebníci,

tento přesilný exorcistní škapulíř svatého Antonína z Padovy si vystiskněte, zatavte či dejte do malého igelitového pytlíčku (to jako ochrana proti poškození), dejte požehnat katolickým knězem (dokonce škapulíř funguje a pracuje i bez kněžského požehnání, to pro ty z vás, kteří opravdu nemáte žádnou možnost si ho katolickým knězem nechat požehnat, ať z jakýchkoliv důvodů…) a připněte si ho (kupř. spínacím špendlíkem) viditelně na váš svrchní oděv (nebo jím provlékněte šňůrku a pověšte si jej na krk).

A už ho nesundávejte!

A pořád ho noste.

Je to taková síla…

HALELUJAH!

Ochrání vás přesně před útoky, které jsou v současnosti na nás všechny vedeny.

 

Toto jsou jeho milosti:

„Škapulíř sv. Antonína z Padovy

Toto je exorcistní škapulíř. Při nošení nebo pověšení na dveře domu vás ochrání před útoky ďábla a démonů. Protože ďábel nemůže vstoupit do obydlí, ani nemůže posednout osobu, která nosí škapulíř sv. Antonína.

Také ochraňuje před náhlou a násilnou smrtí. Prudkými bouřkami, vážnými nemocemi a poskytuje ochranu před zemětřeseními a dalšími přírodními katastrofami.“

 

( – zveřejnila jsem v blogu: https://petrabostlova.wordpress.com/2015/02/17/preparations-and-remedies-priprava-a-prostredky-na-konec-casu-ulozte-si-vytisknete-a-sirte-sirte-sirte/

znáte ze stránky: https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/

…a jak stále opakuji: https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/  )

 

 

A zde máte škapulíř svatého Antonína z Padovy připravený k vytištění:

 

Velký formát (kupř. k vyvěšení na domovní dveře):

brief-of-saint-anthony_A4

 

Malý formát (jako škapulíř na hruď, 16 exemplářů na jeden tisk):

brief-of-saint-anthony_A4-16x

 

 

HALELUJAH!

 

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

 

Petra Bostlová