ZPRÁVA PRO ROBERTA FICA, PREMIÉRA SR: VYHRÁL JSTE VOLBY! Se 79%. PROSÍM, VÝSLEDKY BUĎTO ANULUJTE, PROTOŽE JSOU PODVRŽENÉ, NEBO SESTAVTE KOALICI SE SNS A PANEM KOTLEBOU. TO JE TO ŘEŠENÍ


ZPRÁVA PRO ROBERTA FICA, PREMIÉRA SR: VYHRÁL JSTE VOLBY! Se 79%. PROSÍM, VÝSLEDKY BUĎTO ANULUJTE, PROTOŽE JSOU PODVRŽENÉ, NEBO SESTAVTE KOALICI SE SNS A PANEM KOTLEBOU. TO JE TO (JEDINÉ PROTIZEDNÁŘSKÉ A PROTISATANISTICKÉ) ŘEŠENÍ

 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: satanael@churchofsatan.org
Komu:
Datum: 5. 3. 2016
Předmět: My satanisté jsme opět vyhráli slovenské volby!

 

„AVE SATANAS 666!

In nomine Satanas! Povedlo se, vyhráli jsme volby! http://www.sme.sk

Dokonalým brutálním černomodlitebním, mediálním, ekonomickým tlakem jsme porazili Fica, hajzla Ježíšova. Sestra Valpurga (pozn. zednosatanistka Jana Karásková) provedla akci Asanace v rámci které vyčistila volební urny. Namísto obdržených 79 % pro Fica jsme jeho hlasy přerozdělili snůšce maličkých stran v našem (pozn. Satanově) absolutním držení.

Sestra Valpurga, naše nejjasnější princezna to ovšem pokazila. Zapomněla vymazat taky Slovenskou národní stranu a hlavně toho fašistu skutečného křesťana Kotlebu.

Musíme proto nyní rozbíjet proti sobě Fica s necelými 30 % SNS s 9 % a Kotlebu s 8 %. Sestavíme satanistickou vládu a křesťani půjdou opět do prdele. Na Slovensku zavládne po hrůzné čtyřleté vládě křesťanů satanistický režim. Vyvrátíme křesťanství z kořenů a k tomu nám dopomůže i katolická (pozn. zednáři infiltrovaná) KDH.

Satanael“ (pozn. Antikrist)

 

 

(pozn. takhle, stále ještě, dnes Antikrist vypadá. V tomto těle nyní chodí:

11380195_1612747132339064_1507740225_n )

V REÁLU SE MU NIKDY NEDÍVEJTE DO OČÍ (- hypnotizuje a posedává)

 

 

 

Související:

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/03/06/zjeveni-panny-marie-modleme-se-za-pana-kotlebu/