Panna Maria ve zjevení na nás velmi spěchá s přestavbou garáží na útulky a další, pomůžete nám?


Ze zjevení Panny Marie, 26.2.2016, ve 23 hod, v předvečer našeho odjezdu na práce na útulcích :

„Mé děti, spěchejte, spěchejte, pokračujte v opravě garáží. Satanisté vás velmi zdržují. Budou na vás veliké útoky, aby vás rozdělili, modlete se, konejte dobro. Spěchejte, spěchejte v opravě garáží. A k tomu vám žehnám +++“

 

Ze zjevení Panny Marie, 29.2.2016, po našem nočním návratu opravy garáží v Dublovicích – přestavby na útulky, v 6.10 hod ráno:

„Mé děti, spěchejte, spěchejte, moc vás zdržují, moc vás zdržují, opravte garáže, nedopusťte, aby vaše práce byla nadarmo. Vyhlašte sbírku.

Pořiďte dodávku pro velký počet osob, opravte ji. Spěchejte, spěchejte, moc vás zdržují. Řekněte Robertovi, ať ji opraví a stará se o ni stejně jako o svoje další auta. Vyhlašte sbírku.

A k tomu vám žehnám+++“

 

Je to velký alarm, s jakým poslední dvě zjevení Panna Maria k nám přichází. Pracujeme na opravě garáží – jejich přestavbě na útulky posledního času, určených Pannou Marií, poutních míst Panny Marie a tam, kde nám Panna Maria ukáže, s velkou intenzitou.

Ze zjevení Panny Marie: Připravujeme náhradní prostory pro mše svaté, pojízdnost naší/vaší modlitební skupiny a jezdíme žehnat a modlit se po ČR a Slovensku. Aneb příprava na nadcházející dobu veřejného pronásledování Církve.

Zavřeme společně pekelné jícny pro Armageddon

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/02/20/milosti-bozi-vedeni-pannou-marii-odkryli-jsme-puvodni-klasterni-skolu-svateho-metodeje-halelujah/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/02/09/take-mucednici-nam-prichazeji-na-pomoc-panna-maria-cini/

 

Naše práce pro naši Nebeskou Rodinu je střídavě kombinována v této době právě prací na poutních místech Panny Marie (viz blogy výše) a prací na útulcích posledního času v původních garážích, jak víte, u Mladé Boleslavi (celkem 3 – v Čejetičkách/Sahaře, Podlázkách a ještě jeden), v Praze Čimicích (celkem 2 a 1 na Hájích, kde je již hotov), v Milovicích ve Středních Čechách (částečně hotov), v Třebsku u Příbrami a v Dublovicích (tam máme aktuálně tedy celkem 4 garáže).

Pro vaši představu, nejvíce práce nás čeká ještě v Dublovicích (na 4 garážích), v Podlázkách (na 1 garáži) a ve Třebsku (na 1 garáži), v těchto všech musíme ještě pořídit novou střechu/popř. někde stačí ji opravit, částečně objekt zateplit, nahodit exteriér a interiér a vymalovat místnosti a vyměnit/opravit všude vrata a pořídit jejich zabezpečení.

 

 

A novým zadáním Panny Marie tedy je nadto: pořídit na účely poutí a zřejmě i další účely starší dodávku, kterou si máme opravit.

 

Na tyto dva účely, tedy: přestavbu garáží na útulky posledního času a koupi starší dodávky z autobazaru půjdou další finance, které budeme mít dále k dispozici. (K současné době jsme již proinvestovali, co a jakou částku jsme měli k dispozici.)

 

 

Nevíme přesně, proč jsme pod takovým časovým tlakem, jak očividně vyvěrá z posledních dvou zjevení Panny Marie. Který však musíme, vyzváni Pannou Marií, respektovat.

Může to být proto, že jsme již na prahu Varování, Daru Milosrdenství Božího, že do Varování musíme stihnout všechny přestavby těchto garáží na útulky a renovaci určených poutních míst. Víme, že po Varování cca 3 týdny nebude nic fungovat, takže v té době nebudeme moci v tomto směru asi udělat nic a poté všichni dostaneme nějaký čas (pár týdnů) pokoje, to na evangelizaci a zpamatování se těch, kteří budou potřebovat nějaký čas na pochopení, co se vlastně při Varování stalo.

 

A poté udeří Antikrist. Svým zveřejněním. (Víme, že jeho dalším termínem zveřejnění má být květen/červen 2016. A možná už posledním…)

 

Poté v rychlém sledu budou stáhnuty z oběhu peníze, nastoupí RFID čipy a to je jasné, že již nic nového nepostavíme ani nezrekonstruujeme.

 

Navíc, víme, že útulky obecně musí být hotovy do Varování a do zveřejnění Antikrista.

 

Dává to pak smysl, proč Panna Maria na nás tak naléhá a zdůrazňuje naši rychlost.

 

Děláme, co můžeme.

 

Nyní jsme však závislí na financích. Můžeme opravovat (a dodávku pořídit) tak rychle, jak budou na opravu (a koupi dodávky) peníze.

 

Prosíme vás tímto o modlitby a finanční příspěvek. Tímto tedy vyhlašuji sbírku na tyto dva účely (viz výše), tak, jak Panna Maria v posledním zjevení chtěla.

Čísla účtu jsou stále táž: pro Českou republiku: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku: 2200438778/8330

(pozn. Budete-li chtít finančně podpořit pouze jeden nebo druhý účel, stačí do poznámek při převodu napsat: „dodávka“ nebo „útulky“. V případě, že v poznámkách nebude žádný záznam, použijeme převedenou částku na jeden nebo druhý z popsaných účelů.)

 

Děkujeme vám

 

Panna Maria nechť vám vyprosí a rozmnoží všechny potřebné milosti Boží pro Vás a Vaše rodiny

 

Vaše Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj a Honzík

 

Reklamy