Dublovice – místo střetu se Satanem.


Naši milí čtenáři, modlitebníci a poutníci, podporovatelé,

včera až do dneška do rána byli jsme s naší modlitební skupinou opravovat garáže v Dublovicích, abychom je uzpůsobili do podoby útulků posledního času, tak, jak chce a nás vyzvala Panna Maria:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/12/22/ze-zjeveni-panny-marie-pripravujeme-nahradni-prostory-pro-mse-svate-pojizdnost-nasivasi-modlitebni-skupiny-a-jezdime-zehnat-a-modlit-se-po-cr-a-slovensku-aneb-priprava-na-nadchazejici-dobu-verejne/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/01/11/4965/

 

Večer ( 21.2.2016) na místě došlo k dalšímu zjevení Panny Marie. AVE MARIA!

„Mé děti, jste na správném místě. Toto místo je mi příliš drahé. Zde se střetnete se Satanem a vyhrajete. Nedovolte, aby Jana+ koupila poslední volnou garáž. Střezte se jí. Vyhýbejte se Janě Zezulové. Postarejte se, aby zdejší kostel byl plný na bohoslužbách. Je to zde příliš důležité místo, než abyste ho opouštěli. Očistěte garáže. A k tomu vám žehnám“

+ pozn. Jana Zezulová

 

Jak víte, minulý měsíc, milostí Boží, jsme s vaší laskavou pomocí finanční a modlitební uskutečnili koupi 3 garáží v Dublovicích https://petrabostlova.wordpress.com/2016/01/20/koupe-garazi-v-dublovicich-dokoncena-dekujeme-vam/ ,

tak, jak chtěla Panna Maria (viz blogy výše), v místě, které sehraje důležitou roli v boji a nakonec v porážce Satana. (Útulky posledního času, které v nich mají být zřízeny, na čemž právě pracujeme, ve kterých se budou vysluhovat mše svaté v době veřejného pronásledování Církve a které budou zasvěceny Panně Marii, uzavřou pekelný jícen, který se zde nachází a kterým měly, zvláště v době Armageddonu, vystupovat pekelné síly na zem.)

 

V areálu, jak jsme včera na místě při opravě garáží zjistili, zbývá opravdu poslední volná garáž. A právě o té očividně Panna Maria ve svém zjevení mluvila.

 

Situace se tedy má tak, abychom splnili úkol, který nám Panna Maria ve zjevení včera večer dala a nedopustili, aby tuto poslední volnou garáž koupila Jana Zezulová pro satanisty, kteří by si v ní postavili oltář Satanovi (jak také víme z jednoho dřívějšího zjevení Panny Marie) a bránili nám mimo jiné ve splnění úkolu naší Nebeské Rodiny, koupíme tuto poslední volnou garáž sami. Jak jsme včera zjišťovali, tato konkrétní garáž je od agentury ke koupi za 26 tisíc. Které, jako na předchozí garáže, musíme i tentokrát vybrat touto cestou.

 

Prosíme vás tímto velmi o vaše modlitby a finanční příspěvek, abychom mohli dostát žádosti Panny Marie a koupí dotyčné garáže tak znemožnili, aby se této garáže zmocnili satanisti a učinili zde dílo zkázy.

 

Čísla účtů již znáte: Jsou to:

Číslo účtu pro Českou republiku: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám

 

Panna Maria nechť pro Vás a Vaše rodiny vyprosí všechny potřebné milosti a přikryje Vás svým svatým pláštěm ochrany

 

Vaše Petra Bostlová, Magda, Robert, Juraj a Honzík

 

 

Reklamy