Antikrist v Praze, Boží Ruka zasahuje, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Modleme se za rodinu zednosatanisty zavražděného Bořka Šípka, prosím!


Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: primas@churchofsatan.org
Komu:
Datum: 13. 2. 2016
Předmět: Další co uvěřil v Krista VAROVÁNÍ

 

„AVE SATANAS 666!

Další co uvěřil v Krista. Prominentní Havlovec začal mít vidění Panny Marie. Proto jsme mu naordinovali rakovinu a dnes byl konečně odejit. Bohužel neodešel do pekla, protože se intenzivně modlil k Nejsvětější trojici.. Škoda.

http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrel-borek-sipek-0n6-/vytvarne-umeni.aspx?c=A160213_130141_vytvarne-umeni_jj

Djuka (pozn. kardinál Duka)
bratr černý primas“

MODLEME SE , PROSÍM, ZA LEONU MACHÁLKOVOU, PARTNERKU BOŘKA ŠÍPKA A JEJICH SYNA ARTURA. MÁM ZPRÁVY, ŽE PANÍ MACHÁLKOVÁ MUSELA UTÉCI PŘED SATANISTY KVŮLI TOMU ZE ZEMĚ A TI NA NĚ CHYSTAJÍ KOMANDO! MODLEME SE ZA NĚ, PROSÍM
Pán Ježíš vás všechny žehnej
HALELUJAH!
Petra Bostlová
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: