Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Raketový pád ďáblice Jany Zezulové aneb Modleme se za její zastavení, prosím!


 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: valpurga@churchofsatan.org
Komu:
Datum: 12. 2. 2016
Předmět: Sobotní černá mše a povýšení Vítězné do královského stavu

 

„AVE SATANAS 666!

Jako první česká princezna si dovoluji oznámit, že jsem formuálně požádala o povýšení sestry Vítězné (pozn. Jany Zezulové) do královského stavu s novým titulem

Její výsost sestra princezna Pekel Eusebia Vítězná Báthory Erzsébet

za 100 % splnění Plánu ve smyslu

1. vyčerpání finančních prostředků Filipy formou odsávání z konta a okrádáním členů z peněženky astrálně

2. absolutní rozvrat a zasetí nenávisti v modlitební skupině Filipy

3. fyzické poškození pracovních sil za účelem zastavení odkrývacích pracích v dalších lokalitách mimo Mladou Boleslav, zejména záchrana Dublovice (na poslední chvíli), Mnichovo Hradiště, Podlázky

4. vypracování koncepce neustáléhjo rozvratu katolických sil Církve zbytku.

Víme, že hardcore Filipa, Magda, Honzík nikdy neodpadnou. Musíme odlupovat Robert a Juraj a nejlépe vzájemnou nenávistí. Ve třech budou výrazně slabší.

Musíme zastavit peníze na rýče, lopaty, krompáče, zednické náčiní a vůbec cokoli, co oslavuje Pannu Marii.

Musíme se konečně zmocnit genetickou cestou vysněného těla. (pozn. PRO ANTIKRISTA K JEHO ZVEŘEJNĚNÍ SVĚTU. CHTĚJÍ ROBERTOVO!!) Současné tělo se po smrti duše rozpadá. (pozn. současné Martinovo)

Proto povyšujeme sestru Vítěznou (pozn. Janu Zezulovou), aby měla na povel tyto diverzní akce. Bude oslavena na speciána na speciálním místě…

Satan vás mocně veď a znesvěcuj

Valpurga (pozn. Jana Karásková)
sestra princezna“

 

 

 

PROSÍM, MODLEME SE ZA ZASTAVENÍ JANY ZEZULOVÉ, BÝVALÉ ČLENKY NAŠEHO NEJUŽŠÍHO MODLITEBNÍHO TÝMU! VŠECHNY MILOSTI A DARY, KTERÉ OD PÁNA BOHA MĚLA, K PRÁCI  PRO PÁNA ZA SPÁSU DUŠÍ, PŘEKLOPILA SATANOVI! MÍŘÍ DO SAMÉHO CENTRA MISE ZA SPÁSU DUŠÍ, JEJÍ ĎÁBELSKÉ PLODY JSOU STRAŠNÉ! ROBERTOVI VČERA NA JEJÍ POPUD DOKTOR V NEMOCNICI UŘÍZL KUS ZDRAVÉHO PRSTU (!), JEN PROTO, ABY J. ZEZULOVÁ ZNEŠKODNILA NAŠI PRÁCI PRO PÁNA (!) BUDOVÁNÍ ÚTULKŮ POSLEDNÍHO ČASU, ODKRÝVÁNÍ SATANISTY PONIČENÝCH A POSLÉZE UKRYTÝCH DŮLEŽITÝCH NÁRODNÍCH POUTNÍCH MÍST A PLOMBOVÁNÍ PEKELNÝCH JÍCNŮ PRO ARMAGEDDON. JEJÍ ĎÁBELSKÁ MISE JE: ÚPLNÝ ROZVRAT NAŠÍ MODLITEBNÍ SKUPINY, CELÉ CÍRKVE ZBYTKU, VÝŠE ZMÍNĚNÉ A ABY ROBERT, KARDINÁLNÍ ČLEN NAŠÍ POUTNÍ SKUPINY, BYL ANTIKRISTEM NAVŽDY POSEDNUT A ANTIKRIST SE ZVEŘEJNIL SVĚTU V ROBERTOVĚ TĚLE I DUŠI! ZA ZÁSADNÍHO PŘISPĚNÍ A PŘISPÍVÁNÍ J. ZEZULOVÉ VČERA DO ROBERTA SATANISTI JIŽ ZAČALI PÍCHAT ĎÁBELSKÉ LÁTKY NA ZMĚNU ROBERTOVY DNA!

MODLEME SE ZA JEJÍ ZASTAVENÍ, PROSÍM, SITUACE JE OPRAVDU ALARMUJÍCÍ

Pán Ježíš vás všechny žehnej

 

 

 

 

———- Původní zpráva ———-
Od: kneznahnevu@churchofsatan.org
Komu:
Datum: 12. 2. 2016
Předmět: ALARM! Boje s anděly a požár Národního muzea

 

„AVE SATANAS 666!

http://zpravy.idnes.cz/pozar-narodniho-muzea-06f-/domaci.aspx?c=A160212_023858_domaci_mlb

Při dnešní obětovací černé mši se prohnal Národním muzeem kulový blesk, který postupně přetavil okovy všech obětí a poté podpaloval jeden satanistický stroj za druhým a nakonec střechu.

Jednalo se o Metatrona, … anděla, který nás terorizuje již několik let

Přišli jsme tak o díky rekonstrukce zcela prázdné Národní muzeum, kde se báječně obětovalo.

Vrátíme se tam co nejdříve

Kněžna hněvu (Karla Šlechtová, ministryně pro místní rozvoj ČR)
sestra travička“

 

 

 

Žehnám vás všechny drahocennou Krví našeho Pána Ježíše Krista

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: