Z VIDĚNÍ PANNY MARIE: O vodě, soli, oleji a (nejen) chlebu. Opatřme si solné lampy k oslavě Panny Marie


„Mé děti,

Satan velmi posílil v souladu s vůlí našeho Otce. Tak, aby oddělil zrno od plev. Satan nikdy neposedne a neovládne zbožné křesťany, kteří nehřeší na svou ochranu. Budiž vám denní myšlenkou, abyste pili exorcizovanou vodu nebo vodu z mariánských pramenů. Jezte za účasti exorcizované soli a požehnaného oleje. Požehnejte váš chléb+, protože skrze něho dnes Satan také posedává. Je velmi nečistý+ a vaší modlitbou umím rozpouštět posednutí. Nezapomeňte také solnou lampu. Voda, olej a sůl jsou nejsilnější Boží dary, které vám náš Nebeský Otec dal. Užívejte jich. Uzpůsobte sobě kus kamene soli tak, aby v nich plápolal oheň, který Mě oslaví a v místnosti, kde je tento kámen soli s plápolajícím ohněm na Mou počest, jsem stále přítomna až do Příchodu Mého Syna.

Žehnám vám, Mé děti

Panna Maria“

(pozn. Vidění Panny Marie nad ránem, 10.2.2016)

 

+ poznámka dopsána 15.2.2017 – srovnej: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/02/07/zjeveni-panny-marie-od-tedka-jiz-zadne-obiloviny-z-obchodu-a-vyrobky-z-nich/  CHLÉB TAK AKTUÁLNĚ JE MOŽNÉ JÍST JEN UPEČENÝ DOMA, Z ČISTÝCH OBILOVIN, TO ZNAMENÁ MOUKA NA CHLÉB NESMÍ BÝT KOUPENA V BĚŽNÉM OBCHODĚ, ALE U SOUKROMNÍKA, KTERÝ MÁ SVÉ VLASTNÍ OSIVO! (Tedy nikoli GMO z obchodu)

 

 

Z paralelního vidění Panny Marie: Taková solná lampa „Satana oslabí a Mě oslaví.“

 

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/