Antikrist v Moskvě, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Zpráva pro paní primátorku Adrianu Krnáčovou a všechny: Nemylte se, Antikrist chodí stále v tomto těle:


Zpráva pro paní primátorku Adrianu Krnáčovou a všechny: Nemylte se, Antikrist chodí stále v tomto těle (viz následující):

A to již několik týdnů:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/12/22/jak-vypada-nyni-antikrist-takhle/

http://www.okoun.cz/boards/petra_bostlova?contextId=1066814731#article-1066814731

 

Nyní sice vás chtějí zmást a ukázat jinou osobu, ale nenechte se zmást. Je to úmyslně chybná kolej, na kterou vás chtějí svést:

http://www.okoun.cz/boards/petra_bostlova

 

 

Jak to vypadá, to stávající tělo (- protože se v tomto případě jedná stále o mrtvé tělo bez duše), které Antikrist takto zneužívá, není tělo , ve kterém se za několik měsíců chce nechat poznat světu.

 

(pozn. Z mých blogů víte, že se drze Antikrist dokonce pokouší i o tělo i s duší Roberta, člena naší poutní skupiny!)

 

 

Nenechte se zmást.

 

 

Petra Bostlová

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: