Nepřestávejme se modlit za Roberta, prosím


O Robertovi, kardinálním členu naší poutní skupiny, jsem již mnohokrát informovala. I o tom, s jakou šlamastykou se poslední měsíce potýká: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/01/11/nebezpeci-neni-zazehnano-modleme-se-za-roberta-usilovne-prosim/

 

Satan, aby se pomstil za neskutečně odvážnou službu Roberta Panně Marii za spásu duší, trvající už roky, vymyslel ďábelský – jaký jiný – plán: Usmyslel si drze vzít Robertovo tělo i s jeho duší a nechat ho zcela posednout Antikristem a v těle Roberta se jako Antikrist světu dát poznat!

Jak víme od Pána Ježíše, Antikrist je jediný, ze jehož spásu se nikdy nemáme modlit, protože spása Antikrista není možná. Ten, který vystoupí jako Antikrist, bude mít natolik posedlou duši, že už z ní nebude co zachraňovat.

 

A právě o to Satanovi a těm z jeho otroků v jejich nenávisti, kteří o této skutečnosti vědí, také jde: Aby nebylo už možné Roberta pro život věčný zachránit!

 

Prosím, pomoze nám svými modlitbami, aby se tak nestalo. Satan moc dobře ví, že se Varování, Dar Božího Milosrdenství, blíží, je již téměř tu, a tak vyvíjí veškerou možnou aktivitu, aby stihl toto absolutní posednutí Roberta do té doby. On totiž ví, že při Varování bude Robert z tohoto hnusu vysvobozen!

 

Modleme se za Roberta pravidelně, prosím, nechávejme za něj vysluhovat mše svaté, postěme se, uskutečňujme poutě, žehnejme mu. Robert je jeden z nás. Navíc ten, který má zásluhy na spáse duší, a velkého množství, jako málokdo.

 

Děkuji vám

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Petra Bostlová

Reklamy