VAROVÁNÍ PRO PANA PREZIDENTA ZEMANA: PŘÍŠTÍ TÝDEN VÁS CHTĚJÍ ZEDNOSATANISTI OTRÁVIT! STŘEZTE SE TZV. „LÉČITELŮ“, PROSÍM


VAROVÁNÍ PRO PANA PREZIDENTA ZEMANA: PŘÍŠTÍ TÝDEN VÁS CHTĚJÍ ZEDNOSATANISTI OTRÁVIT! STŘEZTE SE TZV. „LÉČITELŮ“, PROSÍM

 

Vážený pane prezidente Zemane,

je to zcela čerstvá zpráva: Příští týden, na osobní doporučení jedné známé herečky, které věříte (která však nemá ani tušení, do čeho byla tímto zapletena…), má Vás jeden ukrajinský „psycholog“, žíjící v Praze, okultista, který „pomáhá“ „celebritám“ (nejen) v odnaučování neřestí, tzv. „léčit“. Nejspíš vás nalákali, pane prezidente, že Vám pomůže od cukrovky a od zdravotních potíží, které Vám však satanisti, všemi způsoby, sami účelově způsobují.

 

PROSÍM, ODMÍTNĚTE TUTO TZV. „LÉČBU“ TÍMTO I KAŽDÝM JINÝM OKULTISTOU, TZV. „LÉČITELEM“. Tento, jehož identitu znám (ale de facto mohou satanisti nasadit každého jiného, kdo jim bude povolný udělat tuhle špinavou „práci“), má od zednosatanistů úkol naládovat Vás strychninem! Abyste byl otráven a v hrozných bolestech zemřel!

 

Že Vás zednosatanisti usilují zavraždit již nejméně od  doby, kdy jste se dostal do 2. kola prezidentských voleb (a právě travičství bylo zednosatanistů vždy oblíbenou doménou, viz blahoslavený Karel Habsburský), natož pak když jste prezidentské volby vyhrál, není žádným tajemstvím. Píši o tom od začátku, kdy se toto téma stalo aktuálním.

Tohle je další z ďábelských kol zednosatanistického úsilí.

 

PROSÍM, ODMÍTNĚTE KAŽDÉHO LÉČITELE, BYŤ BY VÁM BYL DOPORUČEN SEBEVĚROHODNĚJŠÍ OSOBOU (zednosatanisti byli vždycky mistři manipulace).

 

 

(p.s. A pana Kmoníčka pošlete, prosím, od Vás hódně daleko….)

 

 

HOSPODIN VÁS A CELOU VAŠI RODINU MOCNĚ ŽEHNEJ, OCHRAŇUJ A VEĎ

 

 

MODLEME SE ZA PANA PREZIDENTA ZEMANA, STÁLE, PROSÍM

 

 

Petra Bostlová

Reklamy