Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Jak vypadá (nyní) Antikrist? Takhle:


Je to poprvé za tu dobu, co Antikrist dorazil z cambridgeských laboratoří do Čech, že vám zde poprvé, ačkoli ji znám od té doby (tedy od dubna/května 2013), zveřejňuji jeho (aktuální) podobu.

Mám silně zato, že již mám.

Není to ta podoba, ve které Antikrist přišel do Čech. Tu bych vám ani neukazovala, jak víme z poselství Varování, nemáme se přece v žádném případě dívat Antikristu do očí! A na tom se nic nezměnilo.

Proč vám jeho podobu zde přece jen nyní zveřejním? Abych vám ukázala, komu se máte obloukem vyhnout!

Zveřejním tu fotku, kdy v tomto těle nechodil ještě Antikrist, ale člověk stvořený Pánem Bohem, tak jako vy nebo já. Proto vám ji mohu ukázat, protože tím zachovám, že se na tomto konkrétním obrázku nepodíváte Antikristu do očí, ale ještě člověku v těle a s Bohem stvořenou duší. Tento člověk byl však v předcházejících týdnech zavražděn a Antikrist poté plně vstoupil do tohoto již prázdného těla bez duše. /pozn. Mám vícero na sobě nezávislých zdrojů a zde je jeden z nich: https://petrabostlova.wordpress.com/2015/12/20/budhismus-je-satanismus-a-ten-tu-bude-radit-po-vanocich/ /

V tomto těle se tak již pár týdnů pohybuje Antikrist (podle mých informací doposud jen v noci – ale to se může změnit), do této doby, pokud vím, hlavně po Praze.

To se však dnes ráno změnilo. Antikrist dnes ráno kolem páté hodiny s několika dalšími svými otroky opustil Prahu a podle mých informací odejel na Slovensko, kde hodlá prý být přes Vánoce (rozuměj: znesvěcovat Slovensko!) a vrátit se chce do Prahy až na toho 27. prosince, na tu satanistickou „oslavu“ budhismu v Praze – kde má být hlavním přednášejícím! : https://petrabostlova.wordpress.com/2015/12/20/budhismus-je-satanismus-a-ten-tu-bude-radit-po-vanocich/

Podle mých zpráv v úvahu připadají tato města, kam se Antikrist na Slovensku chystá: Bratislava, Děvín, Trnava, Žilina, Trenčín. (- výběr se však může změnit. Pozn. To byla také města, kam nás Panna Maria, při naší misijní cestě na Slovensko před dvěma týdny, vedla, abychom se tam modlili a žehnali. Zdroje z dneška mluví o těchto městech, které připadají v úvahu: Trenčín, Trnava, Nitra.) Na otázku do telefonu dnes nad ránem, kam z těchto měst se chystá, odpověděl: do Trenčína.

Za chvíli se tedy dozvíte Antikristovu aktuální podobu. (Dnes se, opakuji, v reálu této bytosti nedívejte do očí a potkáte-li ji, vyhněte se jí!) Dodávám, že vtělením Antikrista tato bytost nechodí plynule a chraplavě šeptá. (Na otázku, proč, vám odpoví, že je „po operaci“. Ale vy se ho na nic neptejte, prosím! Vůbec s ním nekomunikujte. TO VŠECHNO SILNĚ ZAŘÍKÁVÁ! Ne, tento chraplavý šepot není důsledkem operace, to je dosavadní typický hlas Antikrista, jaký má po celou dobu, co dorazil do Čech.)

11380195_1612747132339064_1507740225_n

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

 

Žehnám vás křížem našeho Pána Ježíše Krista

Pán Ježíš a Panna Maria vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

+++

 

 

Petra Bostlová

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: